"We wszystkich punktach calkowicie przylacze sie do opinii Huberta z 17.10.2020. Z jednym wyjatkiem: nie tylko polecam, lecz BARDZO POLECAM.",
Doris
"Wszystko wygląda schludnie i pięknie. Klasa na najwyższym poziomie, generalnie brawa dla mechaników oraz dla nadzorujących, za doskonałą współprace.",
mirek, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry. Problem nieszczelności klimy. Byłem w ASO z problemem braku czynnika w układzie. Po 3h na maszynie nie udało się ustalić gdzie uchodzi. Klima została nabita czynnikiem+barwnik. Po 1000km. przyjechałem na dalsze poszukiwania (klima działała) i nic nie udało się zrobić. Po ok...
Falowanie obrotów po włączeniu klimatyzacji może być związane zarówno z samym silnikiem jak i z układem klimatyzacji. Odpowiadać za to może zanieczyszczenie takich elementów jak silniczek krokowy,...