"Warto było czekać kilka dni, panowie znają się na
rzeczy,pomogli gdzie inni załamali
ręce.Drogo nie wzieli ,wręcz przeciwnie problem swiecacej kontrolki zniknął polecam ",
pawzawada, fiat sedici
"Naprawiam samochody od kilku lat w tej firmie i jestem zadowolony. Obsługa pierwszorzędna i zarazem terminowa naprawa, dobrzy mechanicy, porządek oraz przestronny warsztat. Koszty zdecydowanie niższe a prace wykonane solidnie. Dobry kontakt z osobą odpowiadającą za auto na miejscu naprawy i dużo porad. Polecam. ",
Wojtek, Opel Astra II