"Auto przyjechało na sznurku z ASO co się okazało że Panom z Auto-Tech wystarczyło 15 minut na uruchomienie samochodu i całkowitej naprawie. Polecam super warsztat.",
Marian, Opel Astra
"Dwa tygodnie jeździłem po różnych warsztatach z usterką szarpania i dławienia się silnika podczas jazdy w w moim oplu. Wszędzie brak czasu albo kręcenie nosem i rozkładanie rąk, że trzeba wymienić pół auta żeby to jeździło.
Na ten warsztat trafiłem z polecenia znajomego, który serwisuje u nich auta od wielu lat i teraz w sumie nie dziwię się...",
VECteam, VECTRA C