"Dzwoniłem po pomoc drogową, samochód naprawiony na miejscu, nie było potrzeby holowania. Polecam ",
jacek, fiat
"Polecam,usługa wykonana szybko i rzetelnie.Obsługa warsztatu profesjonalna.",
Grzegorz, Volvo s60 II