"Naprawa układu hamulcowego. Usługa wykonana w terminie, bez żadnych zastrzeżeń.
Gorąco polecam ten warsztat. ",
Mateusz, Peugeot Partner
"Naprawiam samochody od kilku lat w tej firmie i jestem zadowolony. Obsługa pierwszorzędna i zarazem terminowa naprawa, dobrzy mechanicy, porządek oraz przestronny warsztat. Koszty zdecydowanie niższe a prace wykonane solidnie. Dobry kontakt z osobą odpowiadającą za auto na miejscu naprawy i dużo porad. Polecam. ",
Wojtek, Opel Astra II