"Konkretny,uczciwy i solidny fachowiec Polecam.",
Arkadiusz, Kia
"Super serwis!!!
Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta.
Gorąco polecam",
Karolina
"Zdecydowałem się na ten warsztat za pomocą innych opinii i muszę powiedzieć nie zawiodłem się !Konkretnie ,szybko i na temat!Tak jak powinno być!Polecam!!!",
Y.K, VW TOURAN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente