"Ja rowniesz naprawialem auto u Pana Piotra nie watpie ze jest dobrym mechanikiem ale zapominamy o Panie Pawle ktory jak mi sie wydaje kreci tym warsztatem super chlopak pelen profesjonalizm zawsze usmiechniety i sluzacy podpowiedzia mysle ze najlepsza wizytowka warsztatu jest pracownik a wtym przypadku jest to najlepszy warsztat w legnicy
",
łysy, bmw
24h Autoservice to warsztat samochodowy, który oferuje pełną gamę usług serwisowych, zarówno w warsztacie stacjonarnym, jak i w formie mobilnej na terenie Legnicy oraz okolic. Naszym priorytetem jest wygoda i zadowolenie klientów, dlatego...
"najlepszy warsztat w miescie,nie najtamszy,ale terminowosc i fachowosc przerasta ASO o lata swietlne,wielokrotnie radzili sobie z problemami przy ktorych inni wymieniali pol samochodu...serwis -1500 zł,zniszczona nowa pompa,trost 700 zł i wszystko zrobione jak trzeba...",
adrian, vw passat /crafter/golf/peugeot407
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente