"Mechanik bardzo dobry ale komunikatywność należy.. zazwyczaj to spływa po nim jak po kaczce..
Polecam",
KRUPSON, BMW Seria 3 2.0 tdi 2012
"Od zostawienia auta do odbioru najważniejsze - bierzący kontakt z klientem!
Naprawy wykonane dość szybko i sprawnie a przede wszystkim solidnie.
Pani na recepcji miła i sympatyczna. Koszty akceptowalne.
Zdecydowanie polecam za jakość napraw i podejście do klienta.",
Radosław , Peugeot 607
"Bardzo dobrze wykonana usługa wymiana oleju silnikowego",
Jja, Kia, cee,d kombi,1.6 CRDi 115 KM,2009
Stacja Kontroli Pojazdów w Olsztynie w siedzibie firmy Resma (SKP) prowadzi badania techniczne samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T, aut z instalacją gazową, taksówek osobowych, aut do nauki jazdy oraz motocykli. Polecamy też inne nasze...
godz. pracy warsztatu: pn-pt - 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 14.00
Rozwijając naszą firmę otworzyliśmy FOX Auto Serwis, gdzie korzystając z niemal 20 letniego doświadczenia zajmujemy się przeglądami i niezbędnymi naprawami sprowadzonych przez nas samochodów oraz serwisowaniem i bieżącymi naprawami aut naszych...
Auto Serwis Premio StrefaOpon - przeniesiony na PŁOSKIEGO 3
Gdyńska 19 (warsztat przeniesiony na PŁOSKIEGO 3), Osiedle Mazurskie, Olsztyn
Warsztat zamknięty - Zapraszamy do naszej drugiej lokalizacji: Auto Serwis Premio StrefaOpon Serwis ul. Płoskiego 3 10-699 Olsztyn
Krzyżanowski Ryszard Zakład Mechaniki Pojazdowej
I Dywizji Wojska Polskiego 29 a, Osiedle Grunwaldzkie, Olsztyn
"Szybko, sprawnie, posiadają sprzęt nawet do nowych modeli Porsche. Potrafią naprawić coś, czego inni nawet się nie podejmują. Zawsze służą radą i pomocą, nie ma mowy o jakimkolwiek naciąganiu. Koszty napraw są niskie w porównaniu z tym, co i jak robią. Mają dużo zleceń i nie mają parcia na każdego złapanego klienta. Jak czegoś nie robią to nie...",
gonzo
Krezymon Serwis w Olsztynie to profesjonalny warsztat samochodowy, który specjalizuje się w serwisie samochodów dostawczych i osobowych. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra mechaników zapewnia kompleksową obsługę pojazdów wszystkich...
"Fachowa obsluga w umówionym terminie. Realizacji bardzo szybko i co najwazniejsze fachowo. Przemili Panowie znają sie na rzeczy. ",
Marylka, Nissan
Potrzebujesz naprawić samochodu? Zadzwoń. Posiadamy wiedze, doświadczenie i sprzęt.
"Super mechanik. Terminowo, solidnie i tanio. Polecam ",
Helena
"Fachowo wykonana naprawa w szybkim czasie. Potrzebowałem pilnej naprawy samochodu na samym początku tygodnia by dostać się do domu. Tylko ten warsztat zgodził się podjąć naprawy bez żadnych wymówek. Z usługi jestem bardzo zadowolony, samochód był unieruchomiony nie mógł w ogóle odpalić. Uszkodzony był przekaźnik który blokował zapłon....",
Daniel, Opel Vectra B
"Auto śmiga ,usunięty dpf Ford S -Max.Fachowa obsługa , wszystko ok polecam .",
Piotr, Ford S-Max 2.0 tdci 140 km
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Miła obsługa i rzetelna pomoc , ceny bardzo atrakcyjne .Polecam",
Krysiek, BMW E60
"Bardzo polecam! Borykałem sie dosyć długo z nierówna praca silnika,byłem w trzech warsztatach i dopiero u rozwadowskiego rozwiązali mój problem. Termin naprawy bardzo szybki na drugi dzień odebrałem gotowe auto. Cenowo może nie najtaniej ale za to w pełni profesjonalnie i co dla mnie ważne czysto. Samochód został przy mnie zabezpieczony przed...",
Bartek f., Vw golf 5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam,mam toyote avensis t25 kombi i problem polega na tym iz podczas cofania ,kiedy zaczynam skrecać kierownicą to załącza mi sie wycieraczka przednia i spryskiwacz.czy to powazny problem?
Witam, Skoda Fabia 1.4 MPI , 2000 r. Nie chodzą, nagle przestały działac kierunki i wycieraczki a bezpieczniki i przekaźniki dobre, były sprawdzone , w czym może być problem ?
Brak tempomat i klaksonu w honda crv diesel 2008r po wymianie taśmy, kupiłem używaną i tylko sterowanie radia działa .Nie działa też tylna wycieczka.
witam posiadam Primerę p12 kombi 1.8 i problem polega na tym ze nie działają kierunkowskazy trochę to dziwne bo jak auto jest zimne to działają a po przejechaniu kilku kilometrów i i wyłączeniu silnika na 3 4 minuty kierunki przestają działać.