Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko

Sprzętowa 4, 10-416 Olsztyn

****** 3.4 (45 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Sprzętowa 4, 10-416, Olsztyn

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów

Prowadzimy działalność w zakresie: Mechanika pojazdowa, dokonujemy napraw aut, modyfikacji i wszystkich mechanicznych elementów samochodów. Wymieniamy opony sezonowe oraz oferujemy ich przechowanie.

Działalność AUTOGAZ SERWIS Olsztyn oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy wykwalifikowanych Pracowników i chęci zapewnienia PAŃSTWU profesjonalnej obsługi. Pragniemy zapewnić, iż w razie jakichkolwiek zapytań, do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Biura Obsługi Klienta, Montażyści i Szef Działu Technicznego, służący wiedzą  doświadczeniem.

Chcieliśmy podziękować Państwu, wszystkim naszym Klientom, za to, że obdarzyliście nas swym zaufaniem. Dzięki Wam, jesteśmy Firmą, która liczy się na rynku instalacji LPG. Składamy na Państwa ręce deklarację, rzetelnej pracy i równie udanego rozwoju Działu Mechaniki pojazdowej, który z determinacją i pasją tworzymy.

Podstawowe cele naszej działalności to :

wysoka jakość oferowanych usług doświadczona kadra, wysokiej jakości produkty, otwartość na indywidualne potrzeby Klienta, zapewnienie jak najlepszych warunków Klientom w trakcie trwania usługi wygodna i klimatyzowana poczekalnia, w ofercie zimne i gorące napoje Wysoka jakość proponowanych usług i zadowolenie Klienta to dla nas najważniejsze priorytety.

Czekamy na Państwa zapytania, uwagi, sugestie pod numerami telefonów:

Więcej

Opinie (45)

Dodaj opinię
3.4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 45 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ja nie polecam. Przez telefon pytałem jaki jest koszt wymiany oleju. Usłyszałem " Jeśli olej u nas to za darmo". Powiedziałem , że również chce wymienić filtry. Nie zostałem poinformowany, że to jest taka trudna usługa i kosztuje 160 zł. Podkreśle to: Usługa wymiany (bez części i oleju) wyszła mnie 160 zł. Pytam dlaczego tyle. Usłyszałem, że za usługę wymiany 3 filtrów( chodź na wydruku jest "wymiana filtrów,oleju). Końcowo po podliczeniu całej usługi wyszło mnie 324 zł. :) Za olej, 3 filtry oleju, pyłkowy i kabinowy i usługę. Ogólnie pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Do tej pory zawsze mieściłem się w kryterium 180 zł za wszystko olej + 4 filtry. Wymieniam 10 lat filtry w różnych miejscach. Dla mnie firma to zwykli [wymoderowano]. Może i się znają, ale o kosztach nie informują mimo, że pytałem. Dodatkowo dodam dla zainteresowanych, że tak prosta usługa trwała 2,5h. Tak tak zaraz właściciel powie, że zamawia filtry pod VIN i nie pasuje. Tyle, że od 15 wymian zawsze umieli sobie poradzić z niepasującym filtrem w 30 min a Wy nie potraficie nawet określić ile się z tym jeszcze zejdzie jak Was klient pyta. Z całym szacunkiem moda na zostawianie samochodu na dzień u Państwa na wymianę fitrów...... ciekawe. Nie zawitam więcej i stanowczo odradzam reszcie.

  Odpowiedź na Państwa odpowiedź. Niestety muszę poprzez edycję opinii, ponieważ nie ma innej możliwości.
  Po 1. Nie wiem jakie Państwo macie hurtownie i cenny w nich, ponieważ mnie to nie interesuje. Jako wasz klient interesuje mnie ostateczna cena z robocizną, która znacznie przekracza standard. Dokładnie można przedzwonić i zapytać do konkurencji ile to będzie kosztować. Ja tylko PRZESTRZEGAM innych kierowców.

  Po 2. Dodajecie tutaj Państwo regulacje LPG zasłaniając koszta. Proszę tego nie robić i nie mówić, że był jaki kolwiek rabat, bo to zwykłe kłamstwo. Zapytałem ile kosztuje usługa i usłyszałem 80 zł. Nie 120 a przy płaceniu " tu damy rabat 40 zł". Po raz kolejny Państwo wprowadzanie w błąd nie do końca rozumiem co chcecie osiągnąć. Poza tym 2,5h trwała sama wymiana filtrów i oleju. Przyjechałem o h 10 a samochód dostałem o 12:45. Fakturę wystawiliście 12:20, ale czekałem jeszcze na samochód, bo Państwo wtedy robili regulacje LPG.

  Po 3. Koszt wszystkiego to 404 zł. A nie 324. Może Państwo nie zauważyli, ale podana kwota jest pomniejszona o 80 zł za regulacje. To samo dotyczy czasu. Dokładnie wiem ile czekałem na co :)

  Po 4. Zobaczymy na przeglądzie ile ta regulacja była warta i może jeszcze się wypowiem, bo ile kosztowała bez rabatu to wiem. 80 zł.


  Astra II

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam serwisuje swoj samochod u Pana Krzysztofa Predko od paru lat.Polecam serdecznie każdemu usługi w tym warsztacie pan Krzysztof zawsze doradzi jeżeli będziemy mieli jakieś wątpliwości co do usterki.


  BMW e46

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwisowałem tu instalację gazową w kilku swoich samochodach. Zakład znam tylko ze strony serwisu LPG. Byłem bardzo zadowolony z jakości wykonywanych usług. Trochę mniej zadowolony z kosztów, ale spokojna głowa o stan techniczny pojazdu była ważniejsza. Miałem pojazdy kilkunastoletnie, niewiele młodsze instalacje LPG, zawsze trafna diagnoza i naprawa usterki.


  Opel astra

 • v
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Jak najdalej od Predko..Kasa duża a efekt zero...Instalacja u nich ale serwis...do...du..y.Wymieniaja wtryskiwacze...komputer 60 pln...Po przeglądzie zaraz trzeba jechać..Bo znowu usterka..Zdecydowanie nie polecam....


  Hyundai Tucson

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam warsztatu P. Predko stanowczo. Wmontowana instalacja LPG zdecydowanie nieodpowiadająca parametrom samochodu, czego efektem była kosztowna naprawa w innym serwisie. Należałoby się poszarpać w sądzie, ale szkoda życia.


  Audi

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Biedaki zero pojęcia wszystko metodą prób i błędów. Katastrofa . A ceny jak serwis prawdziwy a nie to coś. Nie polecam a jak ktoś musi niech nie da się oszukać ładna gadka. To trochę potrafią. Biedaki nie mechanicy.


  Mazda

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam stanowszo. Mimo ze na poczatku mila obsluga to do czego rozkladaja rece. Klimatyzacja uszczelniana a po kilku dniach znowu ubywa. Sprawdzana szczelnosc itd. Wydane pieniadze w bloto.....


  Renault

 • C
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam. Zostawiłem auto na montaż instalacji gazowej. Auto odstawiłem w umówiony dzień, odrazu zostało przyjęte i wszystko mi wytłumaczone co będzie robione. Powiedziałem ze będę podnosić moc auta, wiec Pan Krzysztof zasugerował zainstalowanie wydajniejszych wtrysków, z zapasem na przyszłość. Auto było gotowe w ciągu jednego dnia. Sam pracuje w warsztacie i wiem jak to od srodka wyglada i muszę powiedzieć, ze chłopaki zrobili dobra robote, wszystko wyglada estetycznie i fachowo. Auto nie przerywa, nie faluje, wszystko dobrze skalibrowane. Załoga dostosowała się do moich zaleceń odnośnie zabezpieczenia blachy, gdzie ingerowali montując instalacje gazowa. Jestem zadowolony z usługi. Pozdrawiam


  Audi a4 1.8t

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam AGS serwis Predko w 100%, bardzo mi pomogli!

  Jakiś czas temu kupiliśmy swój wymarzony samochód, no i jak to zawsze bywa przy zakupie
  nowego auta należy zrobić wszystko bo jeśli nie mamy niczego na piśmie tylko na tzw. gębę, lepiej być pewnym swego auta.

  Po sprawdzeniu samochodu przy zakupie wyszło parę rzeczy które należałoby zrobić.
  Poprzedni właściciel mówił że nie dawno zmieniany był rozrząd, ale pewności nie ma bo kupił go na handel, i nie ma tego w ks. serwisowej.

  Wstawiłem auto do serwisu samochodowego który ma nazwę mojego samochodu w swojej nazwie i szczycą się tym że są specjalistami w tej marki.
  Serwis miał trwać 2 dni, trwał 6. Mieli problem z ustawieniem rozrządu, prócz tego wymienili tylko olej, a było o wiele więcej do zrobienia.
  Przy odbiorze samochodu dowiedziałem się od serwisantów że rozrząd był nowy i według ich nie było trzeba wymieniać, ale że ja chciałem to wymienili :-) (mogli przecież zadzwonić i poinformować).

  Odebrałem auto i pojechałem do domu (2km dalej) samochód zgasł i wyskoczył check engine - po podłączeniu kostki obd wyszło że błąd dotyczy czujnika położenia wałka rozrządu. Telefon do serwisu i znowu powrót do "specjalistów marki".
  Na drugi dzień odebrałem moje auto, nie było juz "checka", ale falowały obroty.
  Po zgłoszeniu problemu serwis wypiął się i powiedział że to słaby akumulator dla tego faluje.

  Auto wstawiłem do AGS na Sprzetowej 4, serwis wygląda z zewnątrz jak i w środku bardzo
  dobrze, bałem się że będą duże koszty serwisu, ale cena była jak najbardziej
  satysfakcjonująca.
  I tak byłem już do tyłu z finansami bo musieli poprawiać prace po poprzednim serwisie :-(
  Co ciekawe ponownie należało ustawić rozrząd, serwisanci pokazali mi co było nie tak, rozrząd był przestawiony o 2 zęby!! Mógł się przekręcić rozrząd!
  W ciągu 2 dni uporali się z rozrządem, wymienili olej w skrzyni biegów, wszystkie filtry, osłonę na półosi, tuleje z tyłu.

  Teraz wszystko jest w porządku, Serwis AGS bez żadnego problemu wystawił mi opinię, i fakturą obciążyłem poprzedni zakład.

  Jeszcze raz dziękuję za fachową obsługę i pomoc.


  Volvo V60

 • t
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  przyjechałem na wymiane filtrów, zostawiłem samochód , wróciłem po godzinie , auto do odbioru, kasa zapłacona. Po kilku tygodniach samochód zaczął sie dławic. a ze miałem inny serwis po drodze to zajechałem. szybka diagnoza, stwierdzenie ze trzeba wymienic filtry. mówie ze wymienione. ale otworzysli obudowe filtra a tam stary filterek. czyli Predko bierze kase za nic. stawnowczo nie polecam


  honda civic

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Byłem dziś na kalibracji wtryskow. Przyjęto mnie od ręki gdzie w innych warsztatach jest to nieosiągalne. Pierwsze wrażenie ok konkretny warsztat konkretny sprzęt diagnostyczny narzędzia czego brakuje wielu warsztatom. Mechanik który przeprowadzał naprawę widać że znał się na tym co robił. Polecam warsztat i Napewno tam wrócę.


  Vw passat b5 2.8 4motion

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam,
  Polecam ten warsztat. Mimo dużego oblężenia znaleźli czas na wymianę zbiornika w moim aucie.
  Mechanicy komunikatywni, profesjonalne podejście do zadań.
  Polecam!


  Bmw 328i

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  po kupnie auta na gaz udałem się do warsztatu na regulacje trochę mi za dużo palił i chciałem za adoptować przepustnice. po wizycie auto zaczęło gasnąć , wróciłem po godzinie jednak pan "mechanik" stwierdził ze o14.00 w sobotę to on nic nie zrobi w niedziele jechałem do warszawy na ponad tydzień o czym mówiłem ale mnie olał. po powrocie z reklamacja usługi po pol godzinny diagnostyki mojego auta stwierdził ze problem tkwi w przepustnicy lub przewodach do kompa, kupiłem druga przepustnice sprawdziłem kable czujniki wszystko ok wróciłem i właściciel stwierdził ze nie są w stanie mi pomoc wydałem kupę kasy bo myślałem ze rozmawiam z fachowcami a tu zwykle (wymoderowano) pełno sprzętu maja tylko nie potrafią na tym pracować. efekt przyjechałem na regulacje wyjechałem z falującymi obrotami i syfem w kompie. nigdy ich nie polecę jedyny plus to zwrot kasy ale i tak w plecy. omijać z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  skoda

 • n
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ogólnie z warsztatu korzystam z rodzicami od dłuższego czasu (moi rodzice pamiętają ich początki w starym garażu), ciągle obsługa (zwłaszcza recepcja) pokazuje, że mają stałych klientów w dupie, robią rzeczy których mieli NIE robić (sam im to tak wprost powiedziałem bo i tak musieliśmy przyjechać kolejny raz i wtedy miał być robiony) przez co samochód stoi w warsztacie 3-4 dni zamiast 3-4 godzin (i usterka nie wymagała natychmiastowej naprawy ani nie zagrażała życiu), w innym naszym samochodzie po serwisie gazu samochód zaczął się zachowywać jak złom, tzn. gasł silnik, gaz uniemożliwiał przyspieszanie (i przy 30km/h i przy 100km/h i przy 160km/h się to zdarzało), odczuwalna utrata mocy - gdzie na benzynie wszystko było okej, dodatkowo pracownicy nie dbają o szczegóły w składaniu/rozkładaniu pojazdu (urwane kilka małych części/zacisków do plastików), ponadto odpowiedzi kierowane do klientów na tema ich usterek w samochodach są mało precyzyjne i mówione przez sekretarkę an ie przez mechanika który zajmuje się samochodem (tak, ja wole jak o naprawie mojego samochodu rozmawiam z facetem mechanikiem niż z kobietą znającą nazwy z katalogów), terminy u nich wyglądają najczęściej tak, że jak przyjeżdżasz na 8 rano odstawić samochód to na podnośniku jest on około 12 dopiero, bo każdy jest na 8 rano umawiany, na sam koniec coś co mnie najbardziej denerwuje, przy oddawaniu samochodu proszą o podanie numeru telefonu, ale NIGDY nie oddzwaniają, bez znaczenie czy coś dodatkowo znaleźli w samochodzie co jest uszkodzone czy tez już skończyli go robić po prostu NIGDY, zawsze trzeba dzwonić i się dopytywać, jednym słowem PORAŻKA


  kilka samochodów te same problemy

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  BARDZO MIŁA OBSŁUGA PROBLEM Z GAZEM USUNIĘTY NA POCZEKANIU ,JEST SPRZĘT I WIEDZA :)CENA NAPRAWY OK POLECAM I SAMA W RAZIE POTRZEBY ZNOWU SKORZYSTAM Z TEGO WARSZTATU POZDRAWIAM.


  BMW E46

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Auto odstawione z informacją, że coś nie tak z hamulcami, zostały wymienione klocki i tarcze oraz zregenerowane zaciski z przodu. Po przejechaniu trasy 300 km okazało się, że znowu coś jest nie tak, auto po tygodniu znowu znalazło się na warsztacie, gdzie "mechanicy" oświadczyli, że trzeba jeszcze zrobić hamulce z tyłu bo tydzień temu nie byli w stanie stwierdzić, że też są do wymiany. [wymoderowano] nie z tej ziemi, podejrzewam, że nawet nie sprawdzili tyłu na pierwszej wizycie albo wiedzieli, że wrócimy i zapłacimy 2 razy za robociznę, za którą wcale mało nie biorą. STANOWCZO ODRADZAM!!!


  Fiat, Brava

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Strasznie drogi , nie warty czasu i nerwów serwis pogwarancyjny LPG. Montują wystarczająco by auto jeździło, ale i tak z wieloma błędami. Podzespoły niedopasowane do mocy auta, przeglądy strasznie drogie. Serdecznie nie polecam!


  Opel Vectra C

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Potrzebowalem auta na juz, jedyny serwis w olsztynie bez czekania 2 tygodni, umowilem sie o 8 i o tej auto juz bylo na warsztacie, szybka diagnoza i naprawa, ustawienie gazu na trasie pod dane auto, mila obsluga i nie bylo problemem to bym chodzil po warsztacie podczas naprawy, polecam ;)


  Skoda

 • z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Witam serdecznie, to zakład (wymoderowano) Stara blond skwara, która przyjmuje zlecenia kłamie z terminami żeby jak najwięcej zarobić. A pracownicy nie mogą się z nich wywiązać. Ceny są kolosalne za takie partactwo. Takie rzeczy jak zaślepianie EGR , można sobie na podwórku robić ponad to za cenę 150 zł to masakra.


  astra

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Określę to tak: serwis zdecydowanie nie dla każdego.
  Obsługa miła, mechanicy zdecydowanie znają się na rzeczy, ale doją z ludzi niemiłosiernie, koszty napraw ciężko określić jako duże, one są wręcz przesadnie wyolbrzymione, liczą sobie jak za zborze, nie konsultują się mimo wyraźnej prośby o wcześniejszy telefon jaki będzie potencjalny koszt naprawy, po prostu robią i tyle. Wyjechałem uboższy o 1500zł za naprawę, która w innym serwisie by kosztowała połowę tego.
  Co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń, czas naprawy raczej przeciętnie wypada, w jednych miałem krótszy czas, w innych dłuższy.
  Radzę się poważnie zastanowić przed przyjazdem, zdecydowanie serwis dla ludzi z pełniejszym portfelem, naciąganie mają we krwi.


 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  Nie polecam podłączenie do komputera auta 60zl nie wykryto usterki tylko przypuszczenia może to może tamto a może itp.wjechałam z niczym i wyjechałem z niczym tylko mniej w portfelu


  opel

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam. O ile z gazem jakos sobie radzą to na reszcie kompletnie sie nie znają. Oszukują klientów. Napisano mi w książce ze wymieniono wszystkie filtry i oleje a tymczasem moj samochód ma stozek zamiast filtru paliwa wart 3000 zł oryginalny. Nic z nim nie zrobiono ale policzono jakieś pieniądze ! Skandal


  Ford

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szczerze polecam. Oprócz miłej obsługi, szybka i fachowa naprawa. Do tego także nienachalne doradztwo. Po opisie wymian i napraw byłam pozytywnie zaskoczona ceną. Myślę, że w warsztacie, z usług którego do tej pory korzystałam zapłaciłabym pewnie dwa razy tyle. Naprawa związana z wyciekiem oleju w innym warsztacie została wyceniona na kwotę podobną do tej, którą tu zapłaciłam za całość (dodatkowo dwie inne usterki). Będę w przyszłości korzystać z usług tego warsztatu. Dziękuje obsłudze:)


  lanos daewoo

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pełna profeska. Krutki czas oczekiwania i przystępna cena.


 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  w moim samochodzie wymieniono rozrząd oraz zawieszenie.polecam wszystkim ten warsztat , bardzo szybko , fachowo i w dobrej cenie


  subaru forester

 • p
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  witam
  osobiscie jestem do polowy zadowlony.poczatki z ta firma.pojechalem,pogadałem kobieta se usmiechala.wszystko pienie ladnie wytlumaczyla i okreslila co i jak i ile wyjdzie.umwilem sie na 8 rano danego dnia.po 8 godzinach z wieliem bananem na twarzy udalem siep o auto.mechanik tlumaczy co i jak.place i odjezdzam.minelo troche czasu (ok. 3 miesiace).nieszczelna listwa wtryskowa (podejrzewalem ze zalozyli jakis szajs pogwarancyjny).zrobili w ramach garancji.mija miesiac.doszlo w koncu do ymiany listwy wtryskowej.mijak kolejne 4 mesiace nieszczelnosc przewodu gumowego odchodzacego od reduktora do listwy wtryskowej.zrobione.gdy pytalem czy wpisza mi w ksiaze kazdy przeglad serwisowy w ramach gwarancji kobieta rzekla ze zdziwieniem,wielkimi gałami i z pozoru ładanym usmiechem ze niepotrzeba (dla ich to strata).powiedzialem ok i pojechalem.mija prawie rok zbliza sie wymiana filtra fazy stalem i spiewaja 110 zł.jak filtr w sklepach taki to koszt około 15/20 zł.a robota to 15 minut.za 15 min zarabiaja 110zł.ksiazka serwisowa mowi ze filtr fazy stalej to co 10/co 12 tys.w necie poczytalemcala godzine i na forum ze oze byc maksymalnie do 15 tys.a filtra fazy cieklej normalnie co 30tys.wydae mi sie ze sa too [wymoderowano] z dzym doswiadczeniem oszukiwania a nie warsztat/mechanicy dobra dusza.i jest problem czy czekac do 15 tysiecy czy teraz to zrobic.a przejecalem prawie 12tys na gazie.niebardzo f. fazy stalej w innym warsztacie wymienic dopoki jest gwarancja.boje sie ze oszukaja i poszcza z torbami.czas naprawy ok.umawianie sie na oreslona godzine przedluza sie o kilka minut zawsze tlumaczac sie glupio.stare czesci wywalaja odrazu zamiat trzymac i oddawac dla klienta(nigdy u ich niewidzialem pojemniow ze starymi cesciami w porownaniu do warsztatu u mazurka ul.lubelska).tam cenowo tak sobie ale praca dobra i mozna patrzec jak robia.wspomne leju ani grama niebierze.po takim przebiegu na gazie szarpie przy ruszaniu i przyspieszaniu
  pozdro


  viki 1.6 16V 2000 sedan

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  To nie jakaś reklama.. ale zaoszczędziłem dlatego tu jestem.
  Dobry serwis klimatyzacji robi Predko w Olsztynie.
  Szukałem najtaniej w Olsztynie.
  Sprawdza, testuje szczelność, nie tylko nabija i bierze kasę +
  klocki wymiana, olej, 3 filtry i przegląd gazowy za połowę tego co inni. Zaoszczędziłem to co mi zostało w kieszeni to prawie 280zł, w stsosunku do mojego poprzedniego "mechanika" Uważam że oszczędności prawie 280zł to bardzo dużo.
  Obdzwoniłem z gazetki reklamowej takiej "Reflektor" 23 mechaników w Olsztynie ..telefon mam bezpłatny i mam czas.
  Ciekawe że inni mechanicy chcą niektórzy ponad 150% więcej za to samo! (cennika w tych usługach jakiegoś brak) Dlatego pofatygowałem się na ten portal i polecam ten zakład dopiero teraz.


  BMW E60

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miła obsługa i rzetelna pomoc , ceny bardzo atrakcyjne .Polecam


  BMW E60

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Sprawdzali dla mnie instalacje przed zakupem auta. Diagnoza: wszystko ok. rachunek skasowali.
  Jednak po roku jezdzenia głowice się roleciały.
  Diagnoza u kumatych ludzi: ta instalacja od początku nie miała prawa dobrze działać!!
  Nierzetelny zakład nie mający pojęcia o LPG w Subaru.


  subaru

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Myślałem, że tyle pozytywnych komentarzy to sam właściciel sobie ponastawiał, ale dziś byłem pierwszy raz w serwisie i już wiem, że zostanę stałym klientem :) Bardzo miła obsługa, Pan wszystko wyjaśnia, nie naciąga na dodatkowe koszta, dostałem na kartce wypisane wszystko co zostało zrobione, różne rady na podane przeze mnie problemy. Na koniec w gratisie zapach do samochodu. Polecam serdecznie! Z czystym sumieniem polecam, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, fachowe podejście, pełne zaangażowanie, przystępne ceny.
  Dziękuję i pozdrawiam :)


  BMW

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Witam. We wrześniu 2013 r umówiłem się na montaż instalacji gazowej,( super miła obsługa i sprawiała wrażenie kompetentnej), najwyższy model dla tego silnika. Usłyszałem, że zapomnę że mam instalacje gazową. (Trochę poczytałem o tej instalacji i ogólnie byłem zadowolony z wyboru). Po takim zapewnieniu zostawiłem auto w serwisie. Po ośmiu godzinach szczęśliwy udaję się po odbiór auta i... auto gotowe. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ładnie, estetyka super płacę i jadę. Po około miesiącu przy wymianie oleju zacząłem dostrzegać malutkie mankamenty, ale że przeprowadziłem test spalania i wyszło mi dosyć wysokie postanowiłem pojechać na przegląd i regulację w ramach gwarancji. Drobne usterki zostały usunięte a instalacja wyregulowana, byłem zadowolony spalanie 10,5 trasa i 16,5 miasto. Moja radość nie trwała długo bo około dwa tankowania potem 12,5 trasa i 18,5 miasto. Umawiam się i jadę znowu, regulacja i potem komentarz w recepcji "no wie pan on może tyle palić ". Minął prawie rok od montażu a ja serwis odwiedziłem już 9 razy tylko w celach regulacji i nadal jest problem ze spalaniem, Od jakiegoś czasu proszę o wpisywanie każdej mojej wizyty w książce serwisowej i od tego momentu zniknęły uśmiechy z twarzy państwa siedzących w recepcji. Pozostały tylko komentarze a poco to panu jechać do domu. Co prawda za żadną z moich wizyt nie zapłaciłem bo auto na gwarancji, ale chcę mieć wpis że jednak coś było robione, a to już im się nie spodobało. Bardzo dużym minusem jest fakt że nie było tak żebym na umówioną godzinę wizyty był przyjęty o czasie , najkrótszy czas oczekiwania to 20 minut po umówionym czasie. kolejnego auta tam nie zrobię. Trochę obawiam się co będzie jak skończy się gwarancja na instalację gazową, albo czyjaś cierpliwość. Pozdrawiam.


  Ford Mondeo MK3

 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  wszystko ok,nowoczesny sprzet,wykwalikowana kadra mechaników,super polecam


 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przyzwoicie na dobrym poziomie, Mechanika, elektronika i koła wymienione wszystko tanio, szybko i sprawniej niż u 4 innych mechaników co zawsze coś spartolą, kasują jak za Ferrari i ciągle narzekają. Zawsze solidnie z poświęceniem i co już rzadkość z uśmiechem do klienta ! OK Polecam


  BMW E60

 • r
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam,zkładałem tu gaz pare miesiecy temu. Pełen szacunek za profesjonalizm, zadanie na dziś nie bylo łatwe zawieszenie przód oczywiscie zbieżność(wydruk komputerowy),uszczelnienie skrzyni uzupełnienie stanu oleju +regulacja gazu(jazda testowa) wszystko w jeden dzień !!! Pani która obsługuje bardzo miła doswiadczenie zawodowe zaskakujace jak na kobite : ) Passat b5fl 2,8 v 6


  Zalety:
  profesjonalny sprzęt,terminowość


  Wady:
  dojazd


  vw passat b5fl 2.8 v6

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Ok auto naprawione nadzwyczaj szybko za nieduże pieniądze. OKi doki...
  ups. POLECAM


  s500

 • d
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Od dwóch lat, od momentu założenia w tym warsztacie instalacji gazowej, serwisuję tam w pełnym zakresie swoje auto - Subaru Forester 2,5 turbo. Żadnych problemów z instalacją gazową. Serwis ogranicza się praktycznie do wymiany filtrów. Zadowolony jestem również z usług w zakresie mechaniki auta, w tym m.in.układu zawieszenia. Widać, że znają się tam na Subaru i lubią tę markę.Plusem jest również możliwość wymiany opon. Zatrudnieni tam mechanicy kompetentni, a obsługa miła. Szczerze polecam.


  Subaru Forester 2,5 turbo

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nie drogi w porównaniu z innymi, dobrze i na temat.
  Opony wymienione TANIO!
  W aucie klocki i tarcze szybko i dobrze.
  Dostałem rabat na części taniej niż sam bym je kupił.
  Koszty umiarkowane.
  Obsługa OK.
  Fakturę mam.
  Wszystko OKI.


  Zalety:
  Szybka diagnoza problemu i naprawa.


  Wady:
  Płatna Kawa


  BMW e46

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jak dla mnie najlepszy serwis w Olsztynie.
  Gazowy jak i mechaniczny - serwisuję się tu od 3 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów.
  Dziś miałem taką sytuację, że w mondeo zaczął mi migać komunikat wymiany oleju - dziwne, bo ostatnio olej wymieniany był 4 miesiące temu, a zrobiłem dopiero 6000km... Podjechałem do warsztatu, myśląc że znów prawie 300 będę musiał wydać, ale okazało się że to tylko niewygaszony po poprzedniej wymianie komunikat w komputerze... nikt mnie nie naciągnął - dostałem też dodatkowe informacje jak dbać o silnik i instalację gazową. Szczerze polecam każdemu, bo niższej ceny nie znalazłem u żadnego innego mechanika!


  Zalety:
  wiedza
  terminowość
  niska cena


  Wady:
  kiepski dojazd z centrum


  Ford Mondeo

 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  WSTAWIONY GAZ I CIĄGLE Z NIM PROBLEM JEST OD SAMEGO WSTAWIENIA CO Z TEGO ŻE MA GWARANCJĘ WYMIENIAJĄ WSZYSTKO INNE ZA CO TRZEBA SŁONO PŁACIĆ ALE NIE POTRAFIĄ USTAWIĆ GAZU NA REZERWIE ŻEBY MOŻNA BYŁO PRZEJECHAĆ PONAD 300 KILOMETRÓW TO KPINA I MÓWIENIE ŻE WINA AUTA WYMIENIONE WSZYSTKO A CAŁY CZAS KLIENT JEST DOSŁOWNIE OLEWANY I ZWALANIE WINY ABY NIE NA SIEBIE ZAZNACZONE BYŁO ŻE SAMOCHÓD BĘDZIE PRZEWOZIŁ DZIECI DO LEKARZY KOLEŻANKA JECHAŁA 50 KILOMETRÓW ABY WSTAWIĆ A TU ZAWIODŁA SIĘ NA CAŁEJ LINI CIĄGLE UMAWIAŁA SIĘ NA POPRAWKI I NIC NIE ZOSTAŁO NAPRAWIONE TYLKO CAŁY CZAS TO SAMO WYMIENIANE JESZCZE TROCHE A DRUGĄ SEKWENCJE SOBIE WSTAWI NIE POLECAM !!!!!!!!!!!


  Zalety:
  ZALET PRAKTYCZNIE BRAK


  Wady:
  pod każdym względem zwłaszcza pani która rozmawia z klientem


  vw sharan /wan

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam! Chciałem tylko przeczyszczenia bolców od przekładni gazu, doszukali się wymiany filtra powietrza, zamiast mnie zapytać to od razu wyrzucili, czekałem bitą godzinę na nowy filtr i z wymianą zapłaciłem 80zł:/ zdzierstwo po całej linii...


  NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Zalety:
  Chyba tylko wygląd


  Wady:
  "Pani" obsługująca, olewające podejście mechaników


 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  NIE POLECAM WYMIENIŁEM BUTE Z WIELOZAWOREM , NIE MIELI POJECIA DO CZEGO SŁUZA NIEKTORE CZESCI NP. MAGNES DODANY DO BUTLI , SPREZZYNKA I WEZYK WIEC MI ICH NIE WŁOZYLI PO JAKIMS CZASIE ZEPSUŁO SIE WSKAZANIE GAZU , PANI POWIEDZIAŁA ZE TO WINA AUTA NIE SZKIEŁKA , KUPIŁEM INNE W BRC ZAŁOZYŁEM SAM 2 LATA I NIC SIE NIE PSUJE ,


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Świetni spece od aut gazu - jeździłem po 3 innych 'fachowców' w Olsztynie, którzy nie mogli mi wyregulować instalacji.
  W tym warsztaacie na miejscu elegancko wszystko zostało wyregulowane pod komputerem.
  Teraz jeżdżę tu także na naprawy mechaniczne, wymiany oleju a także co pół roku na wymianę opon - śmiało polecam!


  Zalety:
  terminowość
  fachowość
  poczekalnia
  miła obsługa
  profesjonalene podejście do klienta


  Wady:
  daleko od centrum
  brak pojazdów zastępczych


 • c
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pojechałem na regulację gazu. Nie ustawili gazu a tylko bardziej rozregulowali. i kazali sobie zapłacić za wjazd do warsztatu 80 zł..


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Bezczelnie naciągają tam klientów. Potrafia sprzedac czesc uzywana za wielokrotnosc czesci nowej w sklepie z czesciami. Ciągłe problemy z wstawiona u nich instlacja gazowa - a nic nie dawaly ustawienia (raz nawet nic nie ustawili tylko sprawdzili ze niby ok a i tak kase zainkasowali). Tlumaczyli, ze gdyby wybrana byla drozsza instalacja to by nie bylo klopotów- takie jest tlumaczenie.


 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Przestrzegam Wszystkich! Nie korzystajcie z usług tego serwisu. Właściciel oszukuje klientów. Wymyśla usterki i awarie, których nie ma. Koszt prostej wymiany oleju i filtrów kończy się w tym warsztacie rachunkiem 4 cyfrowym. W dowolnym ASO jest o połowę taniej. Najchętniej by wymienili połowę auta, żeby tylko orżnąć klienta.


  Zalety:
  -chyba żadne


  Wady:
  -oszukują ludzi i próbują wcisnąć ciemnotę


Podobne warsztaty

 • ASR - Auto Serwis Rozwadowski

  Lubelska 43i,  ,  Olsztyn

  ******   4.9  (17 opinii)

  Kompleksowa obsługa samochodów osobowych i dostawczych. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyposażony warsztat gwarantują szybkie i profesjonalne naprawy. Ogromny nacisk kładziemy na zadowolenie naszych klientów, cały teren serwisu jest...

  Zarezerwuj wizytę
 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.
  Electric-Service Olsztyn

  Ul.Polna 11,  Podgrodzie,  Olsztyn

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Electric Service Olsztyn Naprawa elektroniki twojego auta Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką samochodową. Oferujemy m.in. chip tuning, usuwanie DPF, EGR, Sond, NOx, AdBlue itd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą...

  Zarezerwuj wizytę
 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.
  Bosch Service Mądry / pompy, wtryskiwacze, turbosprężarki

  ul. Sprzętowa 4,  ,  Olsztyn

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Specjalizacja naprawa silników diesela. Naprawą pomp wtryskowych, naprawą wtryskiwaczy Common Rail, diagnostyka komputerowa, remonty kapitalne silników, regeneracja turbosprężarek.

  Zarezerwuj wizytę
 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.
  Skodar-Auto. Centrum obsługi pojazdów

  al.Piłsudskiego 75,  ,  Olsztyn

  ******   5.5  (29 opinii)

  Warsztat specjalizujący się w naprawie samochodów marki Skoda, VW, Seat, Audi, prowadzony przez wieloletnich pracowników autoryzowanych serwisów.

  Zarezerwuj wizytę
 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.
  LOKA AUTO - Serwis i sprzedaż samochodów używanych

  Lubelska 32E,  ,  Olsztyn

  ******   5.8  (28 opinii)

    LOKA AUTO to marka działająca w branży motoryzacyjnej od 2008 roku. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą serwisową, transportem aut i pośrednictwem w zakupie wymarzonego samochodu na specjalne zamówienia naszych klientów.  ...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.
  "GUMAR" Marian Lipka

  ul. Metalowa 6,  ,  Olsztyn

  ******   5.1  (26 opinii)

   

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto Serwis Mariusz Połoczański

  ul. Armii Krajowej 2 warsztat nr 4,  Podgrodzie,  Olsztyn

  ******   5.8  (16 opinii)

   Godziny pracy: 8:00 - 16:00

 • RB AUTO

  kolobrzeska 50,  ,  olsztyn

  ******   5.5  (16 opinii)

   

 • Serwis Walesiak

  ul. Szarych Szeregów 21,  ,  Olsztyn

  ******   4.7  (28 opinii)

  Serwis opon i felg. Wulkanizujemy opony, prostujemy felgi, programujemy czujniki ciśnienia. Obsługujemy koła osobowe, ciężarowe i przemysłowe. Montujemy opony motocyklowe. Serwis mechaniki. Naprawiamy hamulce, silniki, wydechy i...


Usługi wykonywane przez warsztat