"Serdecznie polecam ten warsztat. Chłopaki znają się na robocie widać że praca to ich pasja. Doświadczenie , doradztwo pełen profesjonalizm .",
Kamil, Mazda 6gj
KL-GUMJesteśmy warsztatem stworzonym z pasji do naprawy pojazdów.Oferujemy szeroki zakres usługZadzwoń do nas rozwiążemy każdy problem związany z samochodami
"Awaria paląca lampka awarii wtrysku. Panowie przeczyścili układ wydechowy dokonali sprawdzeń W drugim dniu na moją odpowiedzialność wymienili pedał gazu W sumie awaria nadal istnieje Mechanicy się bardzo starali . Za usługę pobrano niewielką kwotę",
Fiatowicz, fiat bravo II disel 2009
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.