"Bardzo szybko i fachowo. Firma wyróżnia indywidualne podejście do sprawy POLECAM ",
Siwek
"Poprostu MAGIK. Tułałem się po pół Polski z moją BMW już w nią wątpiłem nawet, ale Pan Kuba postawił na nogi i aż miło. Bardzo serdecznie dziękuję i gorąco polecam warto tam jechać bo co najważniejsze robota zrobiona! Miejsce fajne obsługa świetna jak dla mnie Super! Jeszcze raz dziękuję i napewno będę wracał. Pozdro",
Janek, e90
Zapraszamy od pn-pt od 08.00 do 18.00 sob od 08.00 do 14.00 Warsztat mechaniczny prowadzony jest w budynku Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy al. Danilewicz-Zielińskiej 6A na STAWKACH
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...