"Pajero IV jest moim ideałem i nie dam go do byle kogo. Opinie z tej strony zaważyły i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Polecam tych Panów gorąco. Świetna robota!. Nie żałuje, że jechałem 120 km do nich i dzięki za stronę Dobrymechanik.pl !",
Janusz, Mitsubishi Pajero IV
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mąż umył mi silnik w ten upał, otwarta była maska w dzień przez kolejne trzy dni ( akumulator był odłączony podczas mycia ) niestety nie odpala. co się mogło stać?
Mam chłodnicę mocno zalepioną rozbitymi robakami. Pytanie mam takie, jak mogę ją umyć na zewnątrz? Karcherem? Czy ciśnienie jej nie uszkodzi? Jest delikatna? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
Dzień dobry. Chciałbym umyć silnik, tylko nie bardzo wiem jak. Czy myjka ciśnieniowa nie spowoduje jakiejś awarii elektryki? Jak najlepiej umyć silnik? Proszę o rady