"rok męczyłem się z scharanem , szarpanie, brak mocy ,zjechałem cały Zamość i okolice nikt nie mógł postawić prawidłowej diagnozy, według mechaników musiałbym zmienić pól samochodu żeby zobaczyć co mu dolega, aż w końcu znalazłem warsztat Hamelusz Bosch service w Zamościu przy ul. Namysłowskiego i z cala 100-procentowa pewnością mogę polecić i...",
Krzysztof, scharan-benzyna
"Wszystko szybko i fachowo. Jeździłem ze swoim problemem od mechanika do mechanika dopiero w tym warsztacie znaleziono usterkę :)",
Kamil, Rover 25
Mechanika Pojazdowa Jakub SłupaczekRozrządy, naprawy bieżące, sprzęgła, zawieszenia, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju w skrzyniach automatycznych metoda statyczną, Czyszczenie dolotu grupa vw i inne
Nasz warsztat jest miejscem gdzie kompleksowo i w profesjonalny sposób zadbamy o Twój samochód. Naprawy główne i bieżąca obsługa, blacharstwo, lakiernictwo, serwis klimatyzacji, regeneracja tylnej belki, dwumasy i turbosprezarki oraz...
Nasz warsztat samochodowy Oferujemy szybkie i rzetelne usługi naprawy samochodów, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort na drodze. Dzięki precyzyjnej diagnostyce i dostosowanym terminom napraw, zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Auto-Power – Mechanika i Diagnostyka | Zamość k. BydgoszczySzukasz uczciwego i sprawdzonego mechanika w okolicach Bydgoszczy, Szubina, Rynarzewa lub Zamościa?W Auto-Power od lat zajmujemy się pełną mechaniką samochodową i diagnostyką komputerową...
"Szybka i sprawna naprawa bez komplikacji, perfekcyjną obsługa.",
Kris
"warsztat polecam mila i fachowa obsługa pełen profesjonalizm na pewno tam pojadę jak będę miał jakiś problem z moim samochodem",
opel meriva , opel meriva
"Wszystko zrobione na czas, dobra komunikacja z warsztatem. Jestem zadowolony z usługi ",
Czek, VW polo 1.4 diesel 2000r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?