"A ja jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam
",
msz
"Ja po awarii na A4 do nich trafilem za sprawa pewnego mlodego czlowieka, ktory pomogl, i zajmowal sie problemem tzn moim autem. Nic zlego sie nie wydazylo naprawa byla w grudniu teraz luty a auto spisuje sie dobrze. Cena za usluge byla tez calkiem przystepna.",
Mariusz
"Naprawa wykonana szybko, sprawnie, solidnie i w umówionym terminie otrzymałam samochód",
Róża, Nissan Almera
"Szybka i rzeczowa pomoc w potrzebie. Kompetencje i znajomość tematu w dziedzinie mechaniki w tak małym warsztacie była dla mnie miłym zaskoczeniem. Życzę podobnych wrażeń klientom autoryzowanych serwisów.",
Krzysztof
"Trafiłem do Autoart Jaremko jako warsztatu polecanego przez PZU na naprawę blacharsko lakierniczą. Żadnych problemów, panowie w tym samym dniu przeprowadzili oględziny pojazdu, wykonali kosztorys i wysłali do PZU. Wielki plus ponieważ udało im się wywalczyć oryginalny zderzak a nie jakiś zamiennik. Pomogli w uzyskaniu samochodu zastępczego....",
Jurek, Mazda 6
"O umówionej godzinie przyjechałem i bez czekania został bardzo szybko i sprawnie dokonany przegląd auta i jego naprawa.",
kuwoj, mercedes
"Prawdziwy profesjonalista. Diagnoza rzeczowa i najważniejsze szybka. Fach w rękach jak u mało kogo. Oczywiście polecam!",
Hushbye, Vw Passat b4 1,9 TDI (AFN)
"Bardzo rzetelna firma. Niemal z każdym problemem z moim samochodem zwracam się do Indy Car. Polecam wszystkim, dobry stosunek ceny do jakości. ",
Józef, VW Passat
"A mi doradzili zrobili autko fakt napocili się nie naciągali na koszty krotko i na temat cz to to i to.... wymienili hula napocili się będą wspominać długo :) pozdrawiam jeszcze wrócę ",
pokso , alfa 156
"polecam!!! miła i szybka obsługa.",
blondyna, volkswagen golf 3
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"SPARKO Autogaz
ul. Braniborska 70
Oceniam warsztat na ocenę bardzo dobrą.
Jestem współwłaścicielką FORDA MONDEO, po przeanalizowaniu miesięcznych rachunków za paliwo wspólnie z mężem podjęłam decyzję o zainstalowaniu w naszym samochodzie instalacji gazowej.
Wybór warsztatu nie należał do łatwych, szczególnie, że zdążyłam odwiedzić ...",
JustynaZ, Ford Mondeo
"Ciekawa propozycja na rynku warsztatów we Wrocławiu.
Byłem w wielu miejscach.
Mają świetny zestaw do diagnostyki elektroniki i wiedzą jak go używać !
Ogólnie: było szybko, trafnie i za rozsądną cenę.
Ale mają inny/nowy adres: ul. Żegiestowska 5 we Wrocławiu.
Polecam.",
Janusz, Honda Accord mod. 2003
"Jakość instalacji i montażu bardzo wysoka. Polecam!",
klient
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Witam Posiadam Jeep Grand Cherokee 2015 3 litry automat Przy starcie i zmianie z pierwszego biegu na drugi czuje I słyszę jakby coś się zazębiało I wydaje przy tym odgłos bicia. Na późniejszych biegach już wszystko ok. Proszę o poradę Dziękuję
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Problem z włączeniem 5 biegu. Tak jakby płytko wchodził czy jest możliwość regulacji?
Jazda z niesprawną skrzynią biegów może doprowadzić do bardzo kosztownej usterki, dlatego najlepiej jak najszybciej umówić się do warsztatu na kontrolę. Problem ze zmianą biegów może powodować...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...
Awaria skrzyni biegów nie jest zjawiskiem rzadkim. Jeśli ta przypadłość dotknie nasze autko, warto byłoby wiedzieć co z tym począć.
Samochody z natury się psują. W takich sytuacjach powstaje pytanie – co dalej ? Przy drobnych naprawach zazwyczaj korzystamy z zaprzyjaźnionego lub przygodnego warsztatu. Czasem majstrujemy sami....