"Drugi raz byłem w tym serwisie i mogę potwierdzić pozytywne opinie. Pierwsza wizyta dotyczyła wymiany filtrów i oleju, a druga układu hamulców. Polecam !",
Witek, Nissan Primera
"Polecam z czystym sumieniem. Zostałem miło obsłużony, cena robocizny i części bardzo korzystna, warsztat schludny, dodatkowo poczekalnia, gdzie można napić się kawki, herbaty w ciepłym pomieszczeniu. Będę korzystał z usług tego warsztatu.
",
Marek Kwiatkowski, Skoda Octavia
"Polecam wszystkim ten warsztat! Właściciel przed rozpoczęciem naprawy uczciwie informuje o kosztach, jeśli coś wychodzi nagle podczas naprawy również od razu daje znać. Poza tym ratują w awaryjnych sytuacjach, przed urlopem nagle auto nawalilo, mogłem liczyć na bardzo szybką naprawę, od razu zajęli się tematem i spokojnie mogłem wyruszyć na...",
Marcin L, Opel
"Polecam
Profesjonalne podejście do samochodu.
Nie naciąganie klienta na niepotrzebne naprawy.
",
Szymek, Renault Espace
"Szybko,sprawnie i co najważniejsze to, to ze nie zdarli ze mnie pieniedzy !!!
Czystko,jest gdzie usiasc i sliczna Pani czestuje kawą :)
Polecam !!!!!!!!!!",
Focus, Ford Focus
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Bardzo polecam. Zakres prac to wymiana fluidów i filtrów, wymiana hamulców (wszystkie tarcze i klocki) oraz usunięcie skrzypienia w zawieszeniu wielowahaczowym. Wcześniej byłem z tym problemem w dwóch warsztatach w tym ASO i poza wydaniem kasy nic panowie nie wskórali. Ze Swojczyckiej wyjechałem autem prowadzącym się jak nowe. Dobry kontakt...",
Zegarmistrz, Mercedes CLK500
"Warsztat godny polecenia pod każdym względem: wiedza, dbałość o szczegóły, podejście do klienta na medal! Ilość samochodów na podjeździe - i to jakich! - mówi sama za siebie. Miejce prowadzone z sercem, w fajnej atmosferze. Mimo, że naprawa się chwilę przeciągnęła, zaczekałam na samochód w miłym towarzystwie i przy dobrej kawie. Cena uczciwa....",
Ania, Audi
"Z moim autem niestety dość często mam problemy ale panowie z tego serwisu zawsze pomogą, ich naprawy są profesjonalne, także nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa miła, ceny dobre.",
bigaj
"Miałem problem z nierówną pracą silnika, brak mocy .
Naprawa została dokonana szybko i trafnie .
Został wykonany telefon z informacją o kosztach naprawy i zakresem wykonanych czynności .
Polecam ",
Misiek, Renault megane
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Posiadam Jeep Grand Cherokee 2015 3 litry automat Przy starcie i zmianie z pierwszego biegu na drugi czuje I słyszę jakby coś się zazębiało I wydaje przy tym odgłos bicia. Na późniejszych biegach już wszystko ok. Proszę o poradę Dziękuję
Problem z włączeniem 5 biegu. Tak jakby płytko wchodził czy jest możliwość regulacji?
Jeep wrangler 2.8 crd manualna skrzynia biegów podczas jazdy po wciśnięciu gazu wyskakują biegi 3.4.