"Byłam z naprawą która okazała się być jedną z dwóch rzeczy wymagających natychmiastowej opieki mechanika. Dokładna diagnostyka i czasowość naprawy adekwatna do problemu z autem bez możliwej alternatywy dla kierowcy, dobrze i solidnie naprawione awarie z całościowym sprawdzeniem układu w którym awaria jest umiejscowiona. Dobrzy fachowcy. ",
Anka , OPEL Corsa D
"Zgadzam się z przedmówcą. Widać, że jest tam ktoś z kim teraz można konkretnie pogadać bo tego brakowało temu miejscu od dawna. Dzwoni i informuje o ew. opóźnieniach Gość z którym rozmawiałem zaskoczył mnie wiedzą na temat układu wtryskowego diesla. Wyczyścili mi wtryskiwacze i zaoszczędziłem sporo pieniędzy. ",
Marks, AUDI
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Wymieniono łańcuch rozrządu i pompę oleju. Po naprawie wszystko działa jak należy jestem bardzo zadowolony. ",
Wojtek, Kia sorento2. 5 crd 2006rok
"Do wymiany były amortyzatory. Wszystko załatwione w jeden dzień, solidnie i rzetelnie, warsztat naprawdę przyjazny kobietom :-) POLECAM!!!",
Ewa, Opel Zafira
Witam
Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania
Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas
mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów.
Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...