"Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu.Zgłosiłam się w sprawie wymiany butli, której skończyła się ważność.Wszystko zostało wykonane szybko, profesjonalnie oraz w rozsądnej cenie.Auto przyjęte do warsztatu jeszcze tego samego dnia.Obsługa była uprzejma, rzetelnie wyjaśniła cały proces i zadbała o to, aby samochód był gotowy w ustalonym...",
Natalia, BMW 320
AUTO-SZYBY WALAS NAJLEPSZA JAKOŚĆ I NAJNIŻSZE CENY!!! SPRAWDŹ SAM!!! OFERUJEMY: SZYBY SAMOCHODOWE SPRZEDAŻ * MONTAŻ * NAPRAWA ALARMY SAMOCHODOWE Z HOMOLOGACJĄ CENTRALNE ZAMKI CZUJNIKI...
"byłem kożystalem z usług warsztatu ogólnie jestem zadowolony z wykonanej pracy usługa wykonana w terminie tanio i solidnie",
andzej, audi a4 b 6
"Zgadzam się z przedmówcą. Widać, że jest tam ktoś z kim teraz można konkretnie pogadać bo tego brakowało temu miejscu od dawna. Dzwoni i informuje o ew. opóźnieniach Gość z którym rozmawiałem zaskoczył mnie wiedzą na temat układu wtryskowego diesla. Wyczyścili mi wtryskiwacze i zaoszczędziłem sporo pieniędzy. ",
Marks, AUDI
"Jestem klientem od 15 lat nigdy nie było problemu z niczym .Powiem jedno przez ostatnie 10 lat zamknęło się dużo warsztatów i pseudo warsztatów tz.komorek a oni człyczas działaj i auto przed firmą coraz więcej i niestety do dobrego mechanika trzeba poczekać.",
Kieł, Bmw
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Wymieniono łańcuch rozrządu i pompę oleju. Po naprawie wszystko działa jak należy jestem bardzo zadowolony. ",
Wojtek, Kia sorento2. 5 crd 2006rok
"Świetna jakość wykonania, uczciwe podejście do klienta - to wszystko za rozsądną zapłatę. Szczerze polecam",
Iza, BMW 320d
"szybko sprawnie profesjonalnie",
andrew
"Tomasz naprawia mi samochody już ponad 10 lat, usługi zawsze na wysokim poziomie i na wysoki połysk.
Polecam z czystym sumieniem. ",
Arek , Mercedes, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady