"Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu.Zgłosiłam się w sprawie wymiany butli, której skończyła się ważność.Wszystko zostało wykonane szybko, profesjonalnie oraz w rozsądnej cenie.Auto przyjęte do warsztatu jeszcze tego samego dnia.Obsługa była uprzejma, rzetelnie wyjaśniła cały proces i zadbała o to, aby samochód był gotowy w ustalonym...",
Natalia, BMW 320
"Zgadzam się z przedmówcą. Widać, że jest tam ktoś z kim teraz można konkretnie pogadać bo tego brakowało temu miejscu od dawna. Dzwoni i informuje o ew. opóźnieniach Gość z którym rozmawiałem zaskoczył mnie wiedzą na temat układu wtryskowego diesla. Wyczyścili mi wtryskiwacze i zaoszczędziłem sporo pieniędzy. ",
Marks, AUDI
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Wymieniono łańcuch rozrządu i pompę oleju. Po naprawie wszystko działa jak należy jestem bardzo zadowolony. ",
Wojtek, Kia sorento2. 5 crd 2006rok
"Zdecydowanie polecam ten serwis , ponieważ zawsze mogę liczyć na fachową wręcz profesjonalną obsługę i doractwo. W mojej okolicy nie spotkałam lepszego serwisu naprawczego.",
AGA, MITSUBISHI
Witam,
Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć
ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów.
Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów.
Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam,
Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?