"Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu.Zgłosiłam się w sprawie wymiany butli, której skończyła się ważność.Wszystko zostało wykonane szybko, profesjonalnie oraz w rozsądnej cenie.Auto przyjęte do warsztatu jeszcze tego samego dnia.Obsługa była uprzejma, rzetelnie wyjaśniła cały proces i zadbała o to, aby samochód był gotowy w ustalonym...",
Natalia, BMW 320
"Jak ktoś ceni swój czas i pieniądze, to właśnie do warsztatu w Opocznie powinien zawitać. Wszystkie prace zawsze wykonywane wzorowo, samochód zawsze odbierany na czas, w samochodzie czysto, a nie jak po niektórych warsztatach tapicerka od razu do prania. Wiedza Radka jak i innych osób pracujących w jego warsztacie jest nieoceniona przy...",
Łukasz B, BMW E39 540iA.
"Wszystko ok. Szybko Sprawnie Bezproblemowo. Po umówieniu wizyty naprawa o wyznaczonej godzinie. Samochód nie musi długo czekać aż się nim ktoś zajmie.",
Mario, fiat seicento
"Jestem klientem od 15 lat nigdy nie było problemu z niczym .Powiem jedno przez ostatnie 10 lat zamknęło się dużo warsztatów i pseudo warsztatów tz.komorek a oni człyczas działaj i auto przed firmą coraz więcej i niestety do dobrego mechanika trzeba poczekać.",
Kieł, Bmw
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Wymieniono łańcuch rozrządu i pompę oleju. Po naprawie wszystko działa jak należy jestem bardzo zadowolony. ",
Wojtek, Kia sorento2. 5 crd 2006rok
Hej,
Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...