Witam . Zapraszam serdecznie do warsztatu mieszczącego się w Pruszkowie. Zajmujemy się naprawa aut osobowych : elektryka , elektronika, okłady hamulcowe , zawieszenia, układy wydechowe odbudowa aut klasycznych oraz modyfikacjami silników,...
"Szybko , sprawnie , przystępna cena a najważniejsze ,że mój samochód działa oraz jest cały i zdrowy !!! ;-)",
tajemniczy blondyn
"Szybko i sprawna obsługa. Szef warsztatu szybko diagnozuje usterkę. Nie mam powodu, aby narzekać na jakość usługi i to co ważne dla mnie nie byłem naciągany na jakieś zbędne, wydumane naprawy jak to czasami bywa. Płatności kartą są przyjmowane bez problemów. Gorąco polecam. ",
pj1289, FORD FOCUS II
"Jak się rok temu przeprowadziłem i podjechałem w ciemno tak cały czas przyjeżdżałem z problemami. Bardzo fachowa obsługa, szybko sprawnie, swojsko.
Co do ceny się nie wypowiadam bo jestem z centralnej Polski a ceny tutaj Warszawskie, jednak tutaj i tak tanio jak dla mnie",
Bobby, Chevrolet REZZO
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia. Usługa dokładnie omówiona i wykonana rzetelnie. Dodatkowy plus za możliwość wygodnego przeczekania przy kawce na altance ",
Sylwia, Honda civic
"Bardzo dobry kontakt i szybka naprawa. Ceny również konkurencyjne. Polecam wszystkim.",
Marcin, Nissan Primera P11
"Polecam. Bardzo dobry kontakt z szefem oraz mechanikiem. Miło, kulturalnie. Przed naprawą przedstawiony kosztorys. Jak najbardziej do polecenia.",
Łukasz, Renault Megane III Kombi
"Solidny warsztat, czysto, szybko i jest poczekalnia. Można w cywilizowanych warunkach poczekać na naprawę. Ceny nie najniższe, ale jakość usług rekompensuje wydatki.",
MarekF, Nissan Micra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Piszczenie pod samochodem w trakcie zmiany biegów, tylko kiedy się rozgrzeje. Na zimnym cisza. Gdzie szukać przyczyny?
Witam , aktualnie mam awarie samochodu Nissan Almera 1,5 benzyna rocznik 2000 . Skrzynia biegów jest z symbolem 4M506 i niestety jest trudno dostępna. Czy jest możliwość aby do tego samochodu pasowała by skrzynia o innym symbolu ? Pozdrawiam Kasia