" Czas naprawy - wzorowo bo dostałem na pierwszej wizycie drugą od ręki na wymianę
Koszt- cena do jakości Jak najbardziej akceptowalna.
Jakość - bez zarzutów , cicha praca oraz moc auta bez skazy potwierdzona wizytą na hamowni
Podsumowanie: polecam.",
--------, Audi
"Profesjonalna, SZYBKA i tania obsługa!!!
Diagnoza bezbłędna dotycząca działania turbiny. Otrzymałam ponadto podpowiedź na co mam zwrócić uwagę. Ważne dla mnie jest to, że otrzymałam sms'a przypominającego, że mam zarezerwowany termin (wypadł mi z głowy...)",
augure, Citroen C4 Picassa
"Jak się rok temu przeprowadziłem i podjechałem w ciemno tak cały czas przyjeżdżałem z problemami. Bardzo fachowa obsługa, szybko sprawnie, swojsko.
Co do ceny się nie wypowiadam bo jestem z centralnej Polski a ceny tutaj Warszawskie, jednak tutaj i tak tanio jak dla mnie",
Bobby, Chevrolet REZZO
"Wszystko odbyło się w ekspresowym tempie, zanim założono nowe części wszystko oczyszczono z rdzy (patrzyłam na ręce) Na koniec dostałam zapach samochodowy i gwarancję na naprawę! ",
Dorka, Astra G
"Polecam. Bardzo dobry kontakt z szefem oraz mechanikiem. Miło, kulturalnie. Przed naprawą przedstawiony kosztorys. Jak najbardziej do polecenia.",
Łukasz, Renault Megane III Kombi
"Podjechałem na badanie techniczne na staję kontroli. Wszystko sprawnie i bez kłopotów. Miła obsługa. Musiałem trochę czekać bo dużo klientów. Ale drugi diagnosta musiał słuchać od jakiegoś klienta, że luz na końcówce kierowniczej to samochód jest dobry i jak nie dostanie pieczątki to zrobi dym w necie.",
Mariusz, toyota
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .