Witam . Zapraszam serdecznie do warsztatu mieszczącego się w Pruszkowie. Zajmujemy się naprawa aut osobowych : elektryka , elektronika, okłady hamulcowe , zawieszenia, układy wydechowe odbudowa aut klasycznych oraz modyfikacjami silników,...
"Firma godna zaufania , namiar dostałem z polecenia. Cena znośna , jakość bez zarzutu dodatkowo zostałem poinformowany o przyczynie uszkodzenia turba w samochodzie.
",
Karol, renault
"Szybko i sprawna obsługa. Szef warsztatu szybko diagnozuje usterkę. Nie mam powodu, aby narzekać na jakość usługi i to co ważne dla mnie nie byłem naciągany na jakieś zbędne, wydumane naprawy jak to czasami bywa. Płatności kartą są przyjmowane bez problemów. Gorąco polecam. ",
pj1289, FORD FOCUS II
"BARDZO FAJNY WARSZTAT , PERFEKCYJNA GIAGNOZA I SZYB NAPRAWA , BARDZO ZADOWOLONY . POLECAM !!!!!",
JAN, FORD FOCUS
"Polecam warsztat w 100%. Prace wykonane szybko profesjonalnie i za rozsadna kasę. ",
Grzegorz , Honda accord
"+Profesjonalna obsługa (naprawa silnika, usunięcie problemu s wtryskiwaczami, Regeneracja turbosprężarki, itp.)
+Miła atmosfera, szybka naprawa",
Artem, Ford Focus MK2
"Gorąco polecam!!!! Doskonały warsztat, wspaniali mechanicy, uczciwie, sprawnie i pewnie! Oby więcej takich fachowców w usługach!",
ty_nka, Ford Mondeo
"Szybka naprawa, dobry kontakt z szefem warsztatu. To niewielkie miejsce, bez marmurów i fajerwerków, ale działa sprawnie. Faktura z pełnym wyszczególnieniem pozycji. Minus to płatność tylko gotówką.",
Ezy Ryder, Ford Fiesta
"Świetna komunikacja z serwisem. Część już czekała, a naprawa trwała bardzo krótko. Polecam wszystkim ceniącym czas :)",
Daniel, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam