"Według mnie, problem nie lezy w turbinach tylko w mechanikach, ktorzy je wymieniaja, a calkiem poprostu nie maja o tym pojecia.
Moje Audi smiga super na Turbince z tej firmy-facet dosc kompetentny i zna sie na rzeczy. Cena tez calkiem przyzwoita tak wiec ja z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM!!!!",
THOMAS, AUDI A4, 2,5TDI
"Zdecydowanie polecam warsztat. Szybka i trafna diagnoza, fachowe podejście i doskonały kontakt z Klientem. Polecam i dziękuję ;)",
Czarna, Kia Soul
"BARDZO FAJNA FIRMA , BARDZO PROFESIONALNA I MIŁA OBSŁUGA , BARDZO CZYSTY WARSZTAT , BARDZO DOBRY - NAWACZESNY SPRZĘT DO DIAGNOSTYKI KOMPUTEROWEJ , BARDZO SZYBKA NAPRAWA
Z PRZYJEMNOSCIA !!!!!!! POLECAM !!!!!!!!",
PAWEŁ-SEAT
"Od lat super fachowa obsługa, szybka naprawa, dobra cena i pomoc w każdym problemie :)",
Marta, BMW E90
"Odebrałem dziś autko po naprawie z warsztatu Cool Cars. I... Na nowo polubiłem swój samochód:) Naprawa profesjonalna, ciągły kontakt z klientem, poszukiwanie możliwości obniżenia ceny. Mega pozytyw, na pewno będę serwisował samochód tam jeszcze nie raz. Godny zaufania warsztat, polecam każdemu.",
bocian, Hyundai i30 1,6 CRDI
"Polecam. Bardzo dobry kontakt z szefem oraz mechanikiem. Miło, kulturalnie. Przed naprawą przedstawiony kosztorys. Jak najbardziej do polecenia.",
Łukasz, Renault Megane III Kombi
"witam powiem wam ze stacja diagnostyczna super wypasiona mają poczekalnie z tv i kawę dla klientów diagności bardzo mili fachowo wykonują badania aut jeżdżę do auto -dukata
11 lat polecam wszystkim naprawdę profesjonaliści ",
klijęt , ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?