ul. Kazimierskiego 5, Teren byłej jednostki wojskowej ''Pod Jeleniami'', Jelenia Góra
"Problem z ledwo kręcącym rozrusznikiem, szybka regeneracja i auto odpala jak nigdy wcześniej, na przysłowiowy " dotyk". Miła załoga, przystępna cena.
Polecam",
Kamil, MITSUBISHI COLT 1.3 2002 rok
"Po wielu poszukiwaniach znalazłam warsztat godny polecenia i najlepszego na świecie mechanika. Nie dosyć, że kompetentny i skóry nie zedrze, to jeszcze miły, uprzejmy i cierpliwy. Robiłam u niego już kilka rzeczy. Najważniejsze, to hamulce, których w dwóch innych warsztatach w Jeleniej Górze jakoś naprawić się nie dało. A u Pana Tomka bez...",
Navigatorka, Mitsubishi Outlander II
"Bardzo fajny warsztat. Uslugi na wysokim poziomie. ",
Ewa, Renault megane cabrio 2005
"Solidnie, uczciwie, tanio. Ocena po 6 latach korzystania z usług.",
Leszek, mazda2 dy
"Polecam bardzo dobra obsluga szybka oraz dogodna cenowo",
linda, ford
"Wymiana oleju, filtrów i płynów. Usługa wykonana szybko i sprawnie. Cena rozsądna. Polecam",
Kamil, Mitsubishi Colt, 1.3, 82 KM, 2002 r.
PROFESJONALNY AUTO SERWIS ŚWIADCZĄCY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. OFERUJEMU SERWIS KLIMATYZACJI , WULKANIZACJE , WYWAZANIE KÓŁ, NAPRAWY MECHANICZNE. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 8-17 W SOBOTY OD 8-15 ...
Warsztat zlokalizowany jest w Dziwiszowie w pobliżu Jeleniej Góry. Doskonale wyposażony w profesjonalny, nowoczesny sprzęt naprawczy. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom doskonale wiemy jak zadbać o Państwa samochód. Do Każdego klienta...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?