ul. Kazimierskiego 5, Teren byłej jednostki wojskowej ''Pod Jeleniami'', Jelenia Góra
"Usunięcie usterki rozrusznika Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI",
TURTL, Hyundai Santa Fe
"Gorąco POLECAM!!! Gość konkretny i lubi swoją robotę. Naprawił mi auto szybko i bardzo solidnie. Co do kosztów to niestety jak chce się mieć dobrze zrobione to trzeba zapłacić. Jak szukacie mechanika który ma wam pomóc to musicie jechać do Rally SERVICE Orłowski. POLECAM !!! ",
Riczard
"Witam. Ostatnio moim Golfie była potrzeba wykonania ,, zbieżności kół".
Usługa wykonana profesjonalnie gdyż auto po regulacji prowadzi się jak należy.
Gorąco polecam",
kasztan
"Solidnie, uczciwie, tanio. Ocena po 6 latach korzystania z usług.",
Leszek, mazda2 dy
"Obsługa i fachowość pierwsza klasa! Polecam, jeśli Jelenia Góra i okolice to tylko Bieniasz! ",
Patryk, Mazda 6.2.6.
"Z usług warsztatu korzystam od wielu lat i posiadając na przestrzeni tych lat różne samochody większość napraw i przeglądów dokonuję właśnie tam. Nie zdarzyło się abym z jakiejś usługi był niezadowolony. Cieszy mnie poszerzanie zakresu świadczonych usług. Załoga fachowa, rzetelna i godna zaufania. Usługi wykonywane terminowo i na wysokim poziomie.",
Marek Osendowski, Hyundai i 30
PROFESJONALNY AUTO SERWIS ŚWIADCZĄCY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. OFERUJEMU SERWIS KLIMATYZACJI , WULKANIZACJE , WYWAZANIE KÓŁ, NAPRAWY MECHANICZNE. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 8-17 W SOBOTY OD 8-15 ...
Warsztat zlokalizowany jest w Dziwiszowie w pobliżu Jeleniej Góry. Doskonale wyposażony w profesjonalny, nowoczesny sprzęt naprawczy. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom doskonale wiemy jak zadbać o Państwa samochód. Do Każdego klienta...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?