"Jeżeli Toyota czy Lexus to tylko TU ! Naprawa wykonana szybko, rzetelnie i naprawdę fachowo. Z czystym sumieniem polecam",
Daro, Toyota Avensis
Kompleksowa obsługa samochodów osobowych i dostawczych. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyposażony warsztat gwarantują szybkie i profesjonalne naprawy. Ogromny nacisk kładziemy na zadowolenie naszych klientów, cały teren serwisu jest...
"Kompleksowa i miła obsługa, wymiana filtru oleju i paliwa przebiegła sprawnie, zostały naprawione usterki niewidoczne na pierwszy rzut oka, czyli żarówki tablicy rejestracyjnej, sprawdzone zostało ciśnienie w kołach oraz jakość płynu hamulcowego. Polecam ten serwis. ",
Ania, Skoda Octavia
"Witam miałem awarie w drodze awaria rozrusznika. Po znalezieniu w internecie firmy zadzwoniłem. Konkretną rozmową Pan powiedział że pomoże za godzinę serwisanci byli u mnie odległość 40 km naprawili sprawnie konkretne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze swojego przykładu mogę polecić firmę. POLECAM ",
Kogucik , DAF XF105
"Widać, że panowie mają doświadczenie w motoryzacji, gdyż nie tylko sprawnie i prawidłowo wykonują naprawy samochodowe, ale przede wszystkim potrafią fachowo doradzić w każdej kwestii. Ceny atrakcyjne, nigdy nie zdarzyło mi się zgłaszać żadnych reklamacji, co dla mnie dowodzi o jednym.",
klient
W naszym serwisie naprawiamy samochody osobowe i dostawcze niemal wszystkich marek zarówno - tych najpopularniejszych jak i niszowych. Oferujemy szeroki zakres usług - od wymiany filtrów i oleju - przez naprawę silnika po serwis...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?