"Od wielu lat serwisuję w firmie RADCARS kolejne samochody. Na początku była to fachowa pomoc w nielicznych przypadkach awarii gdzie serwis nie pozostawił klienta bez pomocy. Dzięki znakomitej postawie i fachowej obsłudze zaowocowało to wyborem tego warsztatu na serwis kolejnych samochodów. Dodam, że nie jestem mieszkańcem Ełku, mam tu rodzinę...",
ArekB, VW Golf VI 1.4TSI 122kM
"Widać, że panowie mają doświadczenie w motoryzacji, gdyż nie tylko sprawnie i prawidłowo wykonują naprawy samochodowe, ale przede wszystkim potrafią fachowo doradzić w każdej kwestii. Ceny atrakcyjne, nigdy nie zdarzyło mi się zgłaszać żadnych reklamacji, co dla mnie dowodzi o jednym.",
klient
"Witam miałem awarie w drodze awaria rozrusznika. Po znalezieniu w internecie firmy zadzwoniłem. Konkretną rozmową Pan powiedział że pomoże za godzinę serwisanci byli u mnie odległość 40 km naprawili sprawnie konkretne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze swojego przykładu mogę polecić firmę. POLECAM ",
Kogucik , DAF XF105
"Jeżeli Toyota czy Lexus to tylko TU ! Naprawa wykonana szybko, rzetelnie i naprawdę fachowo. Z czystym sumieniem polecam",
Daro, Toyota Avensis
W naszym serwisie naprawiamy samochody osobowe i dostawcze niemal wszystkich marek zarówno - tych najpopularniejszych jak i niszowych. Oferujemy szeroki zakres usług - od wymiany filtrów i oleju - przez naprawę silnika po serwis...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?