"Jeżeli Toyota czy Lexus to tylko TU ! Naprawa wykonana szybko, rzetelnie i naprawdę fachowo. Z czystym sumieniem polecam",
Daro, Toyota Avensis
"Od wielu lat serwisuję w firmie RADCARS kolejne samochody. Na początku była to fachowa pomoc w nielicznych przypadkach awarii gdzie serwis nie pozostawił klienta bez pomocy. Dzięki znakomitej postawie i fachowej obsłudze zaowocowało to wyborem tego warsztatu na serwis kolejnych samochodów. Dodam, że nie jestem mieszkańcem Ełku, mam tu rodzinę...",
ArekB, VW Golf VI 1.4TSI 122kM
"Witam miałem awarie w drodze awaria rozrusznika. Po znalezieniu w internecie firmy zadzwoniłem. Konkretną rozmową Pan powiedział że pomoże za godzinę serwisanci byli u mnie odległość 40 km naprawili sprawnie konkretne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze swojego przykładu mogę polecić firmę. POLECAM ",
Kogucik , DAF XF105
"Widać, że panowie mają doświadczenie w motoryzacji, gdyż nie tylko sprawnie i prawidłowo wykonują naprawy samochodowe, ale przede wszystkim potrafią fachowo doradzić w każdej kwestii. Ceny atrakcyjne, nigdy nie zdarzyło mi się zgłaszać żadnych reklamacji, co dla mnie dowodzi o jednym.",
klient
W naszym serwisie naprawiamy samochody osobowe i dostawcze niemal wszystkich marek zarówno - tych najpopularniejszych jak i niszowych. Oferujemy szeroki zakres usług - od wymiany filtrów i oleju - przez naprawę silnika po serwis...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?