"Serwis spełnia oczekiwania wymagających klientów. Moja przygoda z serwisem zaczęła się jakiś czas temu, ale muszę przyznać, że od tamtej pory nie mam żadnych obaw, że samochód nagle się rozłoży na środku drogi, czy po prostu mnie zawiedzie. Nie ma takiej opcji. Samochód jest co jakiś czas sprawdzany w serwisie Grafix i wszelkie usterki są...",
Andrzej Fabiański, subaru
"Jeżeli Toyota czy Lexus to tylko TU ! Naprawa wykonana szybko, rzetelnie i naprawdę fachowo. Z czystym sumieniem polecam",
Daro, Toyota Avensis
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy przy wymianie paska pompy wysokiego ciśnienia trzeba znaczyć położenie kół zębatych?
witam czy w silnikach 2,0 diesel 150 km ford wystepuje problem łuszczącej sie pompy c,r po 2011 roku?
Samochód Hyndai Matrix ciężko odpala.Pompa paliwa wymieniona,wtryski sprawdzone i sa ok. Jeśli wyciągne zawór sterujący(wysokiego ciśnienia) i włożę go z powrotem to normalnie odpali ale tylko jeden raz. Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o pomoc.
problem silnik gaśnie po przejechaniu ok. 5m i później jest problem z jego ponownym odpaleniem. Dopiero po około 30 minutach silnik pali jest ok ale sytuacja się powtarza. Czy to awaria pompy....?
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...