"Jeżeli Toyota czy Lexus to tylko TU ! Naprawa wykonana szybko, rzetelnie i naprawdę fachowo. Z czystym sumieniem polecam",
Daro, Toyota Avensis
"Od wielu lat serwisuję w firmie RADCARS kolejne samochody. Na początku była to fachowa pomoc w nielicznych przypadkach awarii gdzie serwis nie pozostawił klienta bez pomocy. Dzięki znakomitej postawie i fachowej obsłudze zaowocowało to wyborem tego warsztatu na serwis kolejnych samochodów. Dodam, że nie jestem mieszkańcem Ełku, mam tu rodzinę...",
ArekB, VW Golf VI 1.4TSI 122kM
"Witam miałem awarie w drodze awaria rozrusznika. Po znalezieniu w internecie firmy zadzwoniłem. Konkretną rozmową Pan powiedział że pomoże za godzinę serwisanci byli u mnie odległość 40 km naprawili sprawnie konkretne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze swojego przykładu mogę polecić firmę. POLECAM ",
Kogucik , DAF XF105
"Widać, że panowie mają doświadczenie w motoryzacji, gdyż nie tylko sprawnie i prawidłowo wykonują naprawy samochodowe, ale przede wszystkim potrafią fachowo doradzić w każdej kwestii. Ceny atrakcyjne, nigdy nie zdarzyło mi się zgłaszać żadnych reklamacji, co dla mnie dowodzi o jednym.",
klient
W naszym serwisie naprawiamy samochody osobowe i dostawcze niemal wszystkich marek zarówno - tych najpopularniejszych jak i niszowych. Oferujemy szeroki zakres usług - od wymiany filtrów i oleju - przez naprawę silnika po serwis...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?