"Z miłą chęcią mogę polecić warsztat u Pana Mariusza, trafiłam tam z polecenia znajomego i opini na forach. Jestem zadowolona z naprawy :)
Na naprawę nie czekałam długo, fachowa obsługa, wszystko fajnie wyjaśnione mimo iż jestem kobietą:)
Polecam z czystym sumieniem:)",
Modzia
"Polecam!!! Ktoś uderzył w mamę wymuszając pierwszeństwo. Nikt inny nie chciał naprawić jej samochodu - Fiat Seicento - bo nieopłacalne. Tak stare, tanie ale dzięki niemu była mobilna i samodzielna. Tu panowie podjęli się naprawy, naprostowali co trzeba, wymienili i pomalowali. Autko zrobili mamie, że nie odróżnisz przodu. Szybko, sprawnie i za...",
fiat.seicento, Fiat Seicento
"Naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Koszt usługi adekwatny do wykonanej pracy. Plusem jest wystawienie faktury, co w wielu warsztatach jest sporym problemem. Polecam.",
Mariusz, Mercedes Benz 190 D
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...