Konserwacja podwozia Sztum

Filtry

  • "2 lutego wymieniłem sprawnego lukasa na boscha u P.Łukasza.Przyjechałem prawie 700km i nie żałuję .Ktoś napisał ,że warsztat nie powala a ja uważam ,że liczy się człowiek.P.Łukasz jest wyjątkowo sympatyczny i zna się na tym co robi a to przecież najważniejsze. Auto chodzi" jak piszą w książkach."Nie ufam lukasowi bo moje wypady są zbyt dalekie...",
    piotr, Mercedes w210

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Honda Civic 2009: Korozja podwozia

Znalazłem korozje w tylnej części podwozia Honda UFO. Jak najlepiej zabezpieczyć aby dalej nie korodowało.

Odpowiedzi (1)

SUBARU LEGACY KOMBI BH5 1999 r: Korozja i zabezpieczenie podwozia samochodu

SUBARU LEGACY KOMBI BH5 WERSJA III Mam problem odnosnie korozji calego podwozia samochodu niestety poprzedni wlasciciel na skorodowane elementy podwozia spryskal srodkami antykorozyjnymi Wymagane jest na chwile obecna wyciagniecia calego tylnego zawieszenia i zrobienie prawdopodobnie napraw...

Odpowiedzi (1)

Fiat Uno: konserwacja podwozia baranek czy blachogum bitex?

Witam serdecznie. Chciałbym zakonserwować podwozie mojego samochodu. Szukam porady, czy lepiej nałożyć baranka czy blachogum -bitex? Łączę pozdrowienia.

Odpowiedzi (3)