Wachovia Motors Piotr Wach

Jana Pawła II 15c, 05-500 Piaseczno

****** 1.2 (4 opinie)

O warsztacie

Jana Pawła II 15c, 05-500, Piaseczno

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Witaj na stronie warsztatu samochodowego Wachovia Motors w mieście Piaseczno. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami, w tym między innymi:

Podstawowa obsługa eksploatacyjna samochodu,

Naprawy mechaniczne samochodu,

Szyby,

blacharstwo i lakiernictwo samochodowe,

Akcesoria i usługi dodatkowe.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w: Poniedziałek: 08:00 - 18:00,

Wtorek: 08:00 - 18:00,

Środa: 08:00 - 18:00,

Czwartek: 08:00 - 18:00,

Piątek: 08:00 - 18:00,

Sobota: 08:00 - 14:00.

Więcej

Opinie (4)

Dodaj opinię
1.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Właściciel żeby nie mieć kłopotu z natrętnymi klientami blokuje nr telefonu i udaje, że nikt nie dzwonił. Kłamie w żywe oczy. Naprawa była drogą przez mękę. Zależało mi już tylko na odzyskaniu auta. W trosce o bezpieczeństwo swoje i bliskich i tak udaję się do solidnego warsztatu na sprawdzenie auta. Koszt podwójny. Odradzam


 • ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Tragedia, właściciel jest kompletnie niepoważny. Samochód przetrzymywany tygodniami. Brak kontaktu z właścicielem, a pracownik odbierający tel. stacjonarny w biurze rzuca w trakcie rozmowy słuchawką. Zszarpał mi ten warsztat nerwy i póki co wciąż nie mam samochodu. Zdecydowanie odradzam. Ludzie trzymajcie się z dala od tego miejsca.


 • C
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Zdecydowanie nie polecam a wręcz ODRADZAM to miejsce. Historia dosyć długa ale polecam przeczytać. Dokładnie 4.04.2017 oddałem samochód na kompleksowy remont blacharsko lakierniczy. Blacharz wywiązał się ze swojej pracy tyle o ile, zostawił kilka miejsc, które nadal wymagają naprawy (Golf II, więc chodziło o usunięcie korozji i zabezpieczenie)

  Jego naprawy trwały dwa tygodnie, później miał się tym zająć lakiernik.
  Do wczoraj 31.10.2017 ( ponad pół roku!) lakiernik zdążył położyć podkład na 1/3 auta (pomijam jakość tej pracy bo jest tragiczna) i dalej nie zrobili nic. Przez ten czas naście lub dziesiąt razy przyjeżdżałem zobaczyć "postęp" prac i nic to nie dało, prosiłem, groziłem i nic. W międzyczasie przyjmowali i naprawiali inne auta.

  Zdecydowałem zabrać samochód, właściciel obiecywał że auto będzie złożone i przewiezione jego lawetą w dowolne miejsce. Przez dwa tygodnie nie ruszyli nic.

  Samochód odebrałem wczoraj 31.10.2017, musiałem sam go poskładać na tyle ile się dało bo "fachowcy" pogubili wiele śrub, klamki i inne elementy. Oczywiście za lawetę zapłaciłem sam.

  Sam właściciel to człowiek absolutnie niepoważny. W czasie kiedy w tym "warsztacie" stał mój samochód wykonałem łącznie kilkaset telefonów, odebrał ich może kilkanaście, nie oddzwaniał nigdy. Nie dało się go zastać na miejscu praktycznie nigdy.

  Wczoraj spotkałem innego klienta (czekał na właściciela, który mimo zapewnień nie pojawił się na miejscu), chciał naprawić tam swoje auto a przez dwa miesiące nie zrobili z samochodem nic.

  PRZESTRZEGAM PRZED TYM MIEJSCEM


 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko, profesjonalnie i za rozsądną cenę. To tak w 4 słowach.
  Szerzej: wymiana całego zawieszenia, poprawki wydechu i polerka lakieru w dwa dni; uwag co do jakoś brak(jak do tej pory żadnyh problemów z elementami któryh dotyczyła naprawa), cena może wyższa niż "u Pana Miecia" ale jak na taką bliskość Warszawy to i tak nieźle.


  bmw e36 328i

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 6017

Usługi wykonywane przez warsztat