"Polecam kazdemu kto ceni szybka i profesjonalna obsluge za dobra cene ",
Zbychu, Opel
" A ja mam jak odmienne zdanie, borykałem się z problemem szarpania i dzwigania się obrotów bez powodu, załączał się check i po wielu wizytach w innych warsztatach tylko tu postawiono odpowiednią diagnozę którą był uszkodzony sterownik silnika, awarię usunięto w kilka dni, w prawdzie trochę zapłaciłem ale teraz wreszcie mam sprawne auto.",
Jancenty79, Opel Astra G
"Bardzo miła i szybka obsługa. Profesjonalnie !!! Polecam.",
Sylwia, Opel Astra III 2010
"Mechanicy w moim oplu combo kilka razy naprawiali podzespoly klocki drążki,hamulce sprzęglo za każdym razem bylem zadowolony z pracy mogłem umówić sie na godzine przy okazji umyli mi samochód .Jednak najbardziej ujelo mnie to że powiedzieli co jeszcze mam
wymienić by bezpiecznie się poruszać moim oplem combo Tur U elektryka też...",
Jomjan, opel combo Tur 1.7tdi
"usuga wykonana perfekcyjnie wymiana sprzegla oraz uszczelnienie pompy wtryskowej,cena wykonanej uslugi akceptowalna, dzieki .POLECAM.",
ric50, Opel Frontera B
"Wszytsko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Polecam.",
Rafał, Opel astra 1.4 turbo 2018
"Szybka wymiana, zimowe opony zapakowane w worki foliowe, polecam warsztat ",
Irek, Opel Zafira
"Naprawa dotyczyła regeneracji sprężarki klimatyzacji w samochodzie Opel Astra H 1,9 CDTI 2006r. Całość wykonana fachowo- widać że w LT Skrzypczyk posiadają praktyczną (nie tylko książkową wiedzę z zakresu mechaniki). Bez dwóch zdań polecam każdemu ten serwis samochodowy!",
Szymon P., Opel Astra H 1,9 CDTI 2006
"Tanio i solidnie. Fajnie się rozmawioło o samochodach. Polecam.",
Arek, Opel Vectra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.