"Jak to mówią " są różne szkoły klepania kos" , za to w tej firmie możemy liczyć na pełny profesjonalizm, rzetelność wykonania usługi a co najważniejsze uczciwość. Warsztat dysponuje bardzo dobrym wyposażeniem co przekłada się na efekt końcowy naprawy. Dla mnie zasługują na najwyższą ocenę, tym samym potwierdzając zadowolenie przy odbiorze...",
Darek, Opel Zafira
"Stosunek jakosci do ceny wrecz wysmienity! Obsluga konkretna a naprawa dokladna. Z czystym sumieniem polecam kazdemu ",
Kamil, Opel astra
"Przyjechałem z problemem dziwnych dźwięków z pod maski. Mechanik zdiagnozował kolektor ssący, oczywiście informując telefonicznie o cenie części i robocizny. Wszystko zostało naprawione w ciągu jednego dnia. ",
Andrzej, Opel Astra J
"Wymiana klocków - sprawnie, w umówionym czasie. Czas naprawy i koszta wszystko ok. Polecam.",
Marcin, opel
"Jezdzilem po calej Rudzie i porownywalem ceny czesci i uslug - zdecydowanie maja najtaniej, no i dobra jakosc...",
Adam, Opel Vectra
"Profesjonalny podejście do sprawy, kontakt oraz pełne informowanie o kosztach.
POLECAM,
Pan Marek wymienia również opony także nic tylko tam jechać",
Meriva, Opel
"Polecam! Ich niesamowite podejście do klienta potrafi wiele zdziałać.
W moim przypadku zrobiło to na mnie spore wrażenie.Dawno nie spotkałem się z mechaniki z taką pasją i z taką uprzejmością.Jestem zadowolony.",
Wiktor Tokarski, opel astra
Zapraszam na naprawy z zakresu mechaniki samochodowej.
"naprawiaja to co konieczne nie naciagaja na dodatkowe koszty jezdze tam juz z drugim samochodem",
krzysiek, opel meriva
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.