"Dobry warsztat w swojej branży, korzystam z ich usług od kilku lat, bardzo profesjonalna obsługa techniczna, niezłe doradztwo.",
Krzysztof, Opel, Toyota
Godziny otwarcia: Poniedziałek 08:00-18:00 Wtorek 08:00-18:00 Środa ...
"Witam.
Samochód w jakim był robiony pakiet nano to Vectra C 1.8 90kw . Po płukaniu silnika , skrzyni biegów i dodaniu nano, silnik zaczął spokojniej pracować ,zmiana biegów zmieniła się diametralnie, a był z tym problem ,na zimnym ciężko wchodziły teraz nawet przy -15 przed odpaleniem silnika wszystkie biegi wchodzą bez problemu . Autem można...",
Kuba, Opel Vectra c
"Co by tu napisać ;) hmm najlepiej prawdę, dosłownie 2 godziny przed samym startem w Rajdzie Festiwalowym w moim rajdowym OPLU KADECIE GSi zabrakło wentylatora :( zmęczeni po podrózy (z Wrocławia) po prawie calym dniu opisywania trasy( temperatura +30)-dobici tym faktem udaliśmy się do Łukasz, który bez wahania zostawił auto które właśnie...",
ŁK Sport , Opel Kadett GSi
"Auto po przetarciu jak nowe! Szybko i tanio! Bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!",
Dorota, Opel Mocca
"Samochód sprawdzony na komputerze. Według warsztatu wszystko ok.",
Miłośnik Insigni, Opel Insignia 2.0CDTI 2015
"Szybka i naprawdę fachowa obsługa, w dodatku za niewygórowaną cenę.Bardzo gorąco polecam ten warsztat i jeszcze raz panowie wielkie dzięki.
",
Gosia, opel vectra , 1,9,cdti
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.