Polecane warsztaty Jeep Opole

  • "Jeden wierzy w Jahwe, drugi wierzy w Allaha, a ja wierze w p. Roberta z firmy Tuning44. W wakacje zeszłego roku zostawiłem u nich moją perełkę, Jeepa Grand Cherokee z 2002r. 4,7l V8 na usprawnienie działania całej instalacji LPG. Jak się okazało sprawa była naprawdę poważna, i gdyby nie polecenie mechaników z firmy Tuning 44 przez mojego ojca...",
    Daniel, Jeep Grand Cherokee WJ 2002r. 4,7l V8

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • BestDrive STANGUM

    UL. WROCŁAWSKA 139,  ZAODRZE,  Opole

    ******   5  (6 opinii)

    STANGUM SERWIS znajduje się w Opolu przy ul. Wrocławskiej 139 na przeciwko Centrum Handlowego Karolinka. Jesteśmy serwisem samochodowym, który posiada 50-letnie doświadczanie w branży motoryzacyjnej. W firmie STANGUM od wielu lat pracuje...

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

Jeep grand cherokee wk2 3.6 2011r.: Terkotanie przy odpalaniu

Dzień dobry posiadam Jeep Grand Cherokee wk2 3.6 z2011 roku z przebieg 12000 i mam taki oto problem a mianowicie podczas uruchamiania tylko przy zimnym silniku pojawią się przez chwilę terkotanie. Na ciepłym jest idealnie i wydaje mi się że to nie są zawory.

Odpowiedzi (0)

JEEP GRAND CHEROKEE SRT 2017 R: PROBLEM Z NIESTABILNYM PROWADZENIEM

JEEP GRAND CHEROKEE SRT PODCZAS JAZDY DO PRZODU PODCZAS PUSZCZENIA PEDAŁU GAZU AUTO ODJEŻDŻA LEKKO W LEWO PRZY PONOWNYM WCIŚNIĘCIU WRACA , JEST WRAŻENIE PŁYWANIA AUTA W CZYM MOŻE BYĆ PROBLEM ? - PROSZĘ O POMOC

Odpowiedzi (0)

Jeep Cherokee limited 2002: Kontrolka part time na żółto

Jeep Cherokee limited 2.5crd 2002 W pozycji 2hi świeci się kontrolka part time w pozycji 4hi nie świeci się żadna kontrolka w pozycji 4 lo świeci się kontrolka 4 lo. Czy to poprawne?

Odpowiedzi (0)

Jeep Wrangler Jl: Zablokowana skrzynia ,brak reakcji silnika

Witam Mam problem z Jeep Wrangler po drobnej stłuczce zablokował się skrzynia biegów w pozycji P. Nie mogę ruszyć drążka ani uruchomić silnika. Rozrusznik nie kreci. Coś rozładowuje akumulator. Czy ktoś wie w czym problem ?

Odpowiedzi (0)

ZAPYTAJ MECHANIKA