"Wszystko w najlepszym porządku, przemiła i kompetentna obsługa serwisu, błyskawiczna diagnostyka i szybka naprawa w uczciwej cenie. Będę wracać i polecać wszystkim znajomym.",
Marta, Honda Civic ufo
Auto Szyby: naprawa, wymiana, hydrofobizacja, wymiana wycieraczek. Najszersza oferta szyb na rynku i super ceny. Jedyna, ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych. Bezterminowa gwarancja na świadczone usługi.
Firma Merc z siedzibą w Rzeszowie działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku oferując usługi serwisu samochodowego oraz sprzedaży części samochodowych, w 2003 roku poszerzyła zakres usług o pomoc drogową. Nasza pomoc drogowa „PODKARPACIE”...
Zapraszamy na wymiane opon! Po godzinie 17 dostępna pomoc ratownicza - prosimy wtedy o kontakt telefoniczny!
"Usługa zawsze wykonana tak jak należy. Nigdy żadnych problemów. Zdecydowanie polecam",
anonim, Honda
EW - POMIAR – Profesjonalny Serwis Opon niedaleko Rzeszowa EW - POMIAR to specjalistyczny serwis opon zlokalizowany zaledwie 10 km od Rzeszowa, oferujący kompleksową obsługę opon do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki doświadczeniu,...
"Opony wymienione szybko i profesjonalnie! Również wcześniej wymieniałem tam olej i filtry. Zdecydowanie polecam!",
Yevhen, Honda Civic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy do sterownika silnika w cr-v2 2002 rok. Można wlutować emulator w celu dezaktywacji immobilizera? sterownik 39730-S7A
Wczyscilem masę i normalnie odpaliła dojechałem do domu i zgasiłem na jakieś 5 min po powrocie ledwie zakręciła ,na daną chwilę w ogóle nie kręci tylko słychać cyknięcie, kontrolki normalnie się świecą, czym to może być spowodowane
Dzień dobry potrzebuje pomocy światła przeciwmgłowe nie działają mimo wymiany żarówki w Honda Jazz na desce rozdzielczej świeci się lampka kontrolna że są który może być to bezpiecznik
Dziendobry mam pytanie w Honda Civic mk8 2007 z silnikiem 1.4 dsi L13A7 da sie wymienic na silnik 1.4 i vtec L13Z1 czy beda jakies problemy w wymianie na ten podobny silnik???