Autoryzowany Serwis Hyundai Jaremko

Ul. Mińska 41A, Muchobór Wielki , 54-610 Wrocław

****** 6 (5 opinii)

Mapa

Wyznacz trasę

O warsztacie

Ul. Mińska 41A, Muchobór Wielki, 54-610, Wrocław

Poniedziałek od 07:00 do 21:00
Wtorek od 07:00 do 21:00
Środa od 07:00 do 21:00
Czwartek od 07:00 do 21:00
Piątek od 07:00 do 21:00
Sobota od 08:00 do 16:00

Gotówka

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

W przypadku, jeśli nie będziemy mogli odebrać, zostaniesz połączony z Doradcą Serwisowym DobryMechanik.pl, który umówi Cię na wizytę w naszym warsztacie.

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Naszym nadrzędnym celem jest doskonałe zadowolenie Klienta. Uważnie słuchamy Państwa uwag i zgłoszeń oraz aktywnie staramy się je zrozumieć, aby jak najlepiej realizować zlecenia serwisowe oraz stale polepszać jakość naszej pracy.

Naprawy w serwisie dokonywane są przez certyfikowanych specjalistów, z których każdy przechodzi szkolenie techniczne i produktowe, dzięki czemu mają Państwo pewność, że obsługa samochodu przebiega zgodnie z aktualnymi wymaganiami producenta. Zarówno naprawy jak i kontrole stanu technicznego prowadzone są przez najlepszych specjalistów. Oddajesz samochód w profesjonalne ręce, które doskonale znają każdy szczegół twojego auta. Po wizycie w serwisie pracownik w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai skontaktuje się z Państwem w przeciągu 3 dni roboczych w celu upewnienia się, że są Państwo w pełni zadowoleni z wykonanych usług.

 

Umawiając się na kolejną wymianę oleju, warto poprosić Twojego Dealera Hyundai o użycie Shell Helix Ultra 0W Carbon Neutral, by cieszyć się wyższą wydajnością i płynniejszą jazdą, a jednocześnie zmniejszać swój ślad węglowy.

Więcej

Opinie (5)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 5 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Umów wizytę
Umów wizytę przez internet
Zadzwoń Umów wizytę
Umów wizytę

Marki samochodów naprawiane przez warsztat

Usługi wykonywane przez warsztat