POWRÓT

Stacja obsługi samochodów Andrzej Kulawik

BEZPŁATNIE UMÓW WIZYTĘ 24h/7

Wizytę zgłosisz w 2 minuty, otrzymasz potwierdzenie telefoniczne i SMS.


POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

Wszystkie Pozytywne (18) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2018-09-13 11:45

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Byłem w tym serwisie na geometri, po wykonanej usłudze wróciłem z reklamacją, krzywo ustawiona kierownica. Usłyszałem żeby przejechać z 1tys. km i jeśli się nie poprawi to wrócić i panowie ponownie to sprawdzą. Niestety nic się nie poprawiło a opona przednia prawa po przejechaniu 300km do wyrzucenia. NIE POLECAM.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra-H

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie zapraszamy do stacji abyśmy mogli zweryfikować Pańskie zarzuty i w razie potrzeby usunąć ewentualne niedociągnięcia. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu oraz przywiezienie wydruku z ustawiania geometrii który Pan otrzymał. Przepraszamy za kłopoty. Zbigniew Czarnocki

 • AUTOR: DATA: 2017-11-21 16:15

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Chyba jeszcze nikt w mojej historii wystawiania opinii nie zasłużył na tak słabą. Niestety miałem nieprzyjemność dać do tego warsztatu na przegląd swojego Opla Zafirę.
  Poprosiłem o podstawowy przegląd z diagnostyką dostarczając swoje materiały czyli wszystkie filtry i olej, dodatkowo poprosiłem o wymianę świec zapłonowych.
  Pojazd dostarczyłem z samego rana 7:00 zgodnie z umową z kimś z obsługi.
  Pierwszym problemem był kontakt ze strony warsztatu z klientem, mianowicie dzwoniłem wielokrotnie z prośbą o informację dotyczącą terminu zakończenia bądź jakichkolwiek rozszerzeń.
  Pierwszy telefon otrzymałem gdzieś po 18:00 gdzie zgodziłem się na zaproponowane rozszerzenia poza regeneracją zacisku hamulca tylnej osi (niestety samochód musiałem odebrać następnego dnia rano).
  Do rozszerzeń należały następujące czynności:
  1.Wymiana drążka kierowniczego z geometrią

  I to rozszerzenie z podstawowym przeglądem zajęło warsztatowi cały dzień i kawałek następnego.

  Przy odbiorze pojazdu okazało się, że nie został wymieniony filtr kabinowy bo dostarczyłem zły.. (nie zdążył warsztat go ponoć zamówić przez ten cały dzień, gdzie przecież zamawiali świece..).

  Do dnia dzisiejszego mimo prośby nie otrzymałem pełnej faktury w rozbiciu na części i robociznę. Jedyna pozycja na fakturze to przegląd kwota 1000,- brutto.
  Dodatkowo olej który dostarczyłem znalazłem w nienaruszonych bańkach w bagażniku.
  Poprosiłem o kontakt ze strony szefa tego warsztatu w celu wyjaśnienia tej sytuacji i faktury iż dodatkowo chciałbym wiedzieć też jakiej jakości zostały zamontowane zamienniki (drążek kier.).
  Niestety brak jakiegokolwiek kontaktu od dnia 2017-10-31 do dnia dzisiejszego czyli 2017-10-21 zmusiło mnie do wystawienia tej nagannej opinii.

  Pozdrawiam i czekam na kontakt w celu korekty opinii.
  Klient od niebieskiego Opla Zafiry.


  Marka/model samochodu:
  Opel Zafira-A

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo przykro nam, że jest Pan niezadowolony z naszych usług. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie od ponad 35 lat i robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy klient wyjeżdżał od nas zadowolony.

  Niestety, nie jesteśmy sobie w stanie przypomnieć jak wyglądał kontakt telefoniczny, natomiast zapewniam Pana, że staramy się wykonywać wszystkie naprawy jak najszybciej. Jeśli uważa Pan, że kontakt z naszej strony był niewystarczający to bardzo przepraszamy. Odnosząc się do Pańskich zarzutów po kolei, pragnę poinformować, że: cały dzień zajęła nam obsługa Pańskiego samochodu + oczekiwanie na części, a nie wymiana drążka i geometria. W razie wątpliwości pragniemy przypomnieć, że nie robimy przeglądu "po łebkach" - do sprawdzenia jest 35 pozycji. Ponadto został wymieniony sworzeń wahacza prawego przedniego, naprawione zaciski hamulcowe tylne, wymieniony pasek wielorowkowy, wymieniono cewkę zapłonową i wykonano diagnostykę komputerową silnika. Jeśli chodzi o filtr kabinowy, to nie mamy wpływu na stany magazynowe hurtowni. Jeśli nie ma towaru w najbliższej filii, to jest on dostarczany dopiero na następny dzień, a jak Pan wspomniał - musiał Pan odebrać samochód następnego dnia rano. Fakturę wystawiamy przy kliencie, jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, mówi o tym od razu bądź wraca i prosi o korektę. Niestety, nie skontaktował się Pan z prośbą o korektę faktury. Na fakturze nie widnieje jedna pozycja pt. "przegląd", jest rozbite kwotowo na przegląd oraz materiały. Dodatkowo dokładną rozpiskę co zostało wykonane, jakie części zostały użyte, w jakich ilościach oraz co dokładnie zostało zrobione - dostał Pan na karcie przeglądowej, którą otrzymuje od nas każdy klient. Odnośnie oleju - o ile dobrze pamiętamy dostarczył Pan ok. 10L oleju a my zużyliśmy go tyle, ile trzeba było. To co zostało, zostawiliśmy w bagażniku, bo niestety więcej się do układu nie mieści - na to również nie mamy wpływu.

  Na koniec dostał Pan od nas zniżkę na wszystko.

  Bardzo prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub przyjazd do nas, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Przykro nam, że zamiast skontaktować się z nami lub przyjechać do nas i wyjaśnić sytuację twarzą w twarz (ponownie podkreślam - bardzo chętnie wszystko wyjaśnimy), posługuje się Pan komentarzami w internecie. Jeśli życzy Pan sobie, aby wycenić każdą część z osobna, prosimy o kontakt, chętnie to dla Pana zrobimy. Pozdrawiamy.

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 07:00 do 18:00
Wtorek od 07:00 do 18:00
Środa od 07:00 do 18:00
Czwartek od 07:00 do 18:00
Piątek od 07:00 do 18:00

Jesteśmy firmą z 35-letnim doświadczeniem w naprawie samochodów. Zajmujemy się szeroko pojętą naprawą samochodów i przygotowaniem samochodów do wyścigów oraz rajdów. 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Usługa Cena  
Diagnostyka komputerowa silnika

od 80
do 120 PLN
REZERWUJ
Geometria kół

sprawdzenie luzów, pomiar i regulacja

od 140
do 180 PLN
REZERWUJ
Klimatyzacja - odgrzybianie

80 PLN REZERWUJ
Klimatyzacja - odgrzybianie ozonem

80 PLN REZERWUJ
Napełnienie klimatyzacji

320 PLN REZERWUJ
Przegląd i obsługa okresowa

360 PLN REZERWUJ
Wymiana filtra kabinowego

od 30
do 60 PLN
REZERWUJ
Wymiana klocków

na osi

od 100
do 160 PLN
REZERWUJ
Wymiana oleju i filtra

60 PLN REZERWUJ
Wymiana tarcz i klocków

na osi

od 220
do 300 PLN
REZERWUJ

WYZNACZ TRASĘ

Udzielamy rocznej gwarancji na wykonywane przez nas naprawy.

WYKONYWANE USŁUGI
ZNASZ JUŻ OPINIĘ O WARSZTACIE?Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.