AUTO-BACHUS Warsztat należy do programu Kierowcy Polecają.

Jana Sobieskiego 12, Józefów, 05-410 Józefów

****** 5.1 (24 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Jana Sobieskiego 12, Józefów, 05-410, Józefów

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jóżefów (Michalin)na wysokości stacji PKP. Lewa strona torów w stronę Otwocka, skręt na światłach w ulicę Sobieskiego, 300m po prawej stronie nr 12

Więcej

Opinie (24)

Dodaj opinię
5.1 ******
Ocena wystawiona na podstawie 24 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Nasze porady (11)

Seat Cordoba 1.4 AEX
3 miesiące temu wymieniane miałem tarcze i klocki hamulcowe. Zaczęły bić po 2 miesiącach, wiec wymienione znowu. Mija miesiąc i znowu to samo. Zestawy markowe, nie chińczyk. Co może to powodować jeżeli nie tarcze?
Na zimnym silniku telepie całym autem po nagrzaniu losowo raz telepie raz nie Błędy: 17705 spadek ciśnienia pomiędzy zaworem turbosprężarki i przepustnica 16685 wypadanie zapłonów cylinder 1 16686 wypadanie zapłonów cylinder 2 Wymienione świece NK platynowe, zawór DV obejściowy, zamienione cewki z cylindra 1,2 na 3,4 - 3,4 na 1,2 w dalszym ciągu ten sam błąd. Sprawdzony cały układ dolotowy pod względem szczelności . Wymieniony czujnik ciśnienia oleju palił cały czas po zmianie uszczelki pod zaworami. Po dwóch tygodniach od zmiany czujnika na zimnym silniku zapalił się na 5 sek. i zgasł. Wyczyszczona przepustnica z adoptacja. Auto konsumuje 13 litrów w mieście przy jeździe do 2000 obrotów. Brak falowania obrotów tylko to telepane. Mechanicy rozkładają ręce najchętniej wymienili by pół auta metodą prób i błędów.
Opel Astra III 1.7 diesel
Witam, padł mi rozrusznik, czy odpalę opla 1.7 w dieslu na popych? Czy to zaszkodzi silnikowi? Pozdrawiam
Witam. Planuje podładować akumulator, ale w tym celu muszę go wyjąć z samochodu. Czy mam spodziewać się jakiś błędów jak podłączę go znowu?

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat