"Trafiłem do tego warsztatu bo inny "pseudo mechanik" oddał mi auto bez hamulców. Chłopaki z TOP AUTO SERVICE sprawnie usunęli usterkę i tak zaczęła się moja historia z tym warsztatem. Serwisu tu 2 moje samochody i firmowe auta jestem bardzo zadowolony polecam ten warsztat. ",
Adam, Opel/Insignia
"Fachowa obsługa, na najwyższym poziomie,wysoka jakość, szybka i profesjonalna naprawa rozrusznika w samochodzie. Przystępne ceny. ",
Patrycja
"Warsztat godny polecenia. Szybko, sprawnie i niedrogo. Fachowe porady i dobrzy mechanicy. Polecam.",
Radek, Mazda 6
"To nie jest Dobry Mechanik, to jest BARDZO DOBRY MECHANIK. Nie tylko naprawia ale się po prostu opiekuje , serwisuje w pełnym zakresie, pamięta i przypomina o ważnych terminach. Ma pod
opieką moje auta od blisko 20 lat. Nigdy o nic się nie martwię. A w przypadku jakiejkolwiek awarii, choćby na drugim końcu Polski, zawsze jest do dyspozycji,...",
Małgosia, Hyundai,Dodge,Mitsubishi,Skoda
"Chlopaki robia co moga by klient byl zadowolony. Młodzi energiczni z wiedza nie naciagaja . Cenia uczciwie i wuwiazuja sie z umowy i terminowej i cenowejm polecam szczerze.
",
klient, mercedes
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.