"POLECAM !!! Świetna fachowa obsługa, Pan Kaziu ma szeroką wiedzę, nie wciska, nie idzie na " " Łatwiznę " stara się naprawić tanim kosztem co można - no chyba że - mus i część trzeba wymienić na nową. Jestem kobietą - nie spławi mnie jak "Blondynkę" wysłuchał i podszedł poważnie do sprawy - to co dodatkowo zauważył naprawił - i naprawdę w...",
Blondynka, Opel Corsa
"super, polecam, zapraszammmm.....
czas, cena, jakosc bardzo dobra",
marta, peugot