"Pełen profesjonalizm. ogromne podziękowania dla Pana Sławka za ogarnięcie pompy paliwa, oraz wielki ukłon w stronę Pana Wiktora i jego przemiłej małżonki za podejście do klienta, obsługę serwisową i fachowe doradztwo. Wszyscy razem, jako zespół i każdy z osobna - tworzycie niesamowity klimat, inne serwisy i pseudopartacze mogą wam posadzkę...",
SlawkaJ, BMW E87 116i
"Polecam szybko dobrze i fachowo wykonuje swoja prace. Polecam",
Magda, Renault
"Wszystko OK! Miła i fachowa obsługa. Warsztat był przygotowany na moją wizytę.",
Eugeniusz, Mercedes 190 2.3E 1990r.
"obsługa miła i sprawna. Mimo dużego ruchu (za czym tez idzie mało czasu) naprawa przebiegła sprawnie. Nie czekałam długo na samochód, dodatkowo zrobione zostały drobne poprawki, dzieki ktorym tak naprawde samochod przeszedl przeglad. Dziekuje miłym Panom! :)",
Khk, Honda
"Są naprawdę świetni, zawsze zaangażowani
i otwarci na negocjacje.
Do tego, ten ich nowy Serwis robi wrażenie.",
Krzysiek
"Już kilka razy korzystałam z usług tego warsztatu i jak do tej pory się nie zawiodłam. Szybka realizacja, wszystko wytłumaczone i o wszystko można się zapytać. Duży pozytyw",
Aneta, Skoda Fabia 2001
PROFESJONALNY AUTO SERWIS ŚWIADCZĄCY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. OFERUJEMU SERWIS KLIMATYZACJI , WULKANIZACJE , WYWAZANIE KÓŁ, NAPRAWY MECHANICZNE. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 8-17 W SOBOTY OD 8-15 ...
ul. Kazimierskiego 5, Teren byłej jednostki wojskowej ''Pod Jeleniami'', Jelenia Góra
"Ogromny PLUS dla tego warsztatu. Przede wszystkim pan, ktory pomagal usunac mi usterke poczekal na mnie poza godzinami swojej pracy. Mi bardzo zalezalo na naprawie i naprawde bez wiekszych problemow dalo sie dogadac. Pozastandardowy czas pracy nie zwiekszyl tez rachunku.
Bardzo mila i profesjonalna atmosfera. Usterka usunieta w kilka minut...",
seti_bs, Mitsubishi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...