"Przemiła obsługa doradcy Pana Dawida Wydmuch. wszystko dokładnie wytłumaczył w trakcie przyjęcia samochodu do serwisu i wyczerpująco omówił wykonane czynności łącznie z ustalonymi cenami wcześniej. Miłe zaskoczenie gratisem. POLECAM Serwis i doradcę Dawida Wydmuch ",
JusTYsia, fiat TIPO
Firma zajmuje się usługami w branży motoryzacyjnej. Oferujemy pełny zakres mechaniki pojazdowej - naprawy silników, diagnostyka komputerowa, naprawy zawieszenia, układów hamulcowych, elektromechanika i elektronika pojazdowa, montaż haków...
Zajmujemy się: Wulkanizacją sprzedaż montaż opon: osobowe dostawcze ciężarowe Prostowanie felg alu i stal. Klimatyzacja od A do Z serwis oraz wszelkie naprawy Elektromechanika Mechanika rozrządy hamulce zawieszenia...
"Znalazłem kontakt na tym portalu. Miałem problem z centralnym zamkiem w passacie. Usterka usunięta szybko, tanio i z gwarancją. Polecam",
Krzysiek, Passat
"Szybka diagnoza i naprawa, dobry kontakt z klientem w rozsądnej kasie.",
Michał
"Jestem zadowolony z usługi. Profesjonalma i niedroga. Będę korzystał z tego warsztatu./
Polecam.",
Henryk, Mercedes Benz S350 Benzynowy na gaz 2007
Autoryzowany serwis Volvo Car Częstochowa to: Najwyższa jakość usług Gwarancja i ustalona cena Oryginalny program serwisowy Volvo Oryginalne części zamienne Dożywotnia gwarancja na części Wykwalifikowani...
"Wszystko na czas i jak najbardziej polecam. Właściciel bardzo konkretny i rzeczowy. ",
Witkow75
"Też myślałem że gościu wydziwia ale po odwiedzeniu kilku warsztatów wróciłem do niego, zrobił po swojemu i wszystko chodzi. Facet ma dużą wiedze.",
wojtek
"Serwisuję tam wszystkie samochody i jestem bardzo zadowolony , szybka diagnostyka i niskie ceny. Trudno sie wbic na termin ale czasami wole poczekać tydzień i mieć spokojną głowę niż tydzień jeżdzic po paprokach.",
foxfox, Audi A6 2.5 TDI, Passat 1.9 TDI
"Jestem bardzo zadowolony z wykonanej naprawy w moim aucie. Nareszcie jest ktoś w Częstochowie gdzie można naprawić Volvo.",
jan, volvo
"Szybko, profesjonalnie, tanio. Przemiła obsługa klienta, każda naprawa wytłumaczona tak, że nawet osoba zielona w temacie motoryzacji wszystko zrozumie bez problemu",
Justyna, Audi A3, Renault Megane, Citroen C5
"Pełny profesjonalizm, bardzo miła i rzetelna obsługa, wszystko załatwione zgodnie z umową. Najlepszy warsztat jaki dotąd poznałem.",
Andrzej
"Szybko i sprawnie wymieniono zużyte elementy. Samochód jeździ jak nowy. POLECAM !",
Kristoof, Opel Frontera B 2.2 DTI
W SerwisKlasse dbamy o to, aby Twój samochód był zawsze w doskonałej kondycji. Nasz zespół doświadczonych mechaników zajmuje się bieżącymi naprawami samochodów, gwarantując wysoką jakość usług i szybki czas realizacji. Specjalizujemy się w...
"Szybko, sprawnie, profesjonalnie!!! Warsztat godny polecenia...",
Raf, Citroen C5
"W pełni im ufam. Jak tylko mam jakiś problem z autem, to zaraz zgłaszam się. ",
Nikodem, vw
"Wizyta umówiona we wtorek, na piątek z samego rana. Bez przekładania, wizyta odbyła się zgodnie z terminem. Serwis został wykonany na częściach przywiezionych przeze mnie. Auto oczywiście zostawione w najlepszym porządku, co bardzo sobie cenię, gdyż wnętrze samochodu jest jasne. Pod maską jak i z zewnątrz wszystko tak jak przed wizytą,...",
Bartosz., VW PASSAT B6 2.0 TDI 170km 2007r
"Najlepszy serwis w Częstochowie ! Naprawi każdą usterkę w każdym aucie. Najlepiej zna się na BMW i z tą marką zawsze zrobi fachowo i w dobrej cenie. ",
Tomek, Passat, Pacifica, e36, Golf
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...