"Czyszczenie układu paliwowego oraz naprawa układu zawieszenia. Usługi wykonane fachowo, terminowo i błyskawicznie. Samochód Citroen C3 po naprawie działa bez zarzutów. Polecam każdemu ten serwis. ",
Wiesław, Citroen C3
"Auto umówione na naprawę wjechało w i wyjechało w rozsądnym czasie. Całkowita informacja o kosztach.",
olo
"Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi. Bardzo dobry kontakt przed, w trakcie jak i po wykonanej usłudze. Koszty - wiadomo że każdy chce jak najtaniej ale Panowie też muszą za coś żyć ;-) ogólnie ok. Co do samych napraw to okaże się w przyszłości ale jestem spokojny. Reasumując, szczerze polecam i na pewno wrócę jak będzie potrzeba. ",
Krzysiek, Citroën Berlingo
"Porządna i fachowa naprawa i porada. Jak najbardziej polecam ten warsztat wszystkim zmotoryzowanym.",
Zbigniew, Fiat
"Usługa wykonana bardzo dobrze i profesjonalnie szczerze polecam ",
Zbyszek, Toyota yaris
"Świetny mechanik, miła obsługa, polecam!
Nikt nie oszukuje, jak to mają w zwyczaju robić inni mechanicy, pełny profesjonalizm",
zadowolonyklient
"Jeszcze nie korzystałem, ale polecany przez moich znajomych, dlatego chciałbym mieć możliwość umówienia się przez Wasz serwis.",
marek, Volkswagen
"Korzystam z usług tego warsztatu od lat. Wszystkie koszty konsultowane są na bieżąco więc nie ma przykrych niespodzianek finansowych. Wszystko sprawnie, terminowo. Po umówieniu auto rano trafia do warsztatu i często w tym samym dniu jest do odbioru. Polecam.",
Emka, Fiat Panda
"Polecam bardzo dobry serwis samochodowy,znakomici mechanicy znający się na marce",
Alan, Suzuki
Zapraszamy do warsztatu mechanicznego oraz Stacji Kontroli Pojazdów: Dąbrowa Górnicza, ul. Staszica 14 Wykonujemy usługi wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, sprzęgła z dwumasem, wymiany filtrów/olejów, wymiana tłumika, ...
"polecam serdecznie,zawieszenie sprawdzone lepiej niż na stacji kontroli,wymiana sprawna, rzetelna wycena kosztów.......podali mi wyższą cene wyszło mniej do zapłaty....części zużyte dostałem z powrotem.......polecam",
juźwik, vw passat
"Przegląd gwarancyjny wykonany bardzo dobrze, szybko i miło",
Ela, Seat Ibiza
"Bardzo profesjonalna rzetelna i uczciwa obsługa. Warsztat godny polecenia, a muszę przyznać, że troszeczkę ich zwiedziłem. Mechanicy bardzo dobrze znają się na swoim fachu, a za wykonaną pracę biorą niewielkie pieniądze. Naprawdę polecam.",
Reno clio 1.2
Odgrzybianie układów klimatyzacji ultradźwiękami, diagnostyka układów wtryskowych (diesel - benzyna).
"Widać że mają fach w rękach.
Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzili serwis wymiany tarcz i klocków.
Ceny konkurencyjne.
Na pewno jeszcze będę korzystać z usług tego warsztatu gdyż Panowie znają się na rzeczy.",
Anna, Kia stonic
"Profesjonalnie podchodzą do sprawy!!! Moje q7 odżyło od nowa polecam!",
Paweł, audi q7
"Pełen profesjonalizm. Szybko, solidnie, rzeczowo. Polecam w 100%
Pozdrawiam, właściciel Astry G.",
Łukasz, Opel Astra G
"JESTEM WŁAŚCICIELEM SAMOCHODÓW TOYOTA AVENSIS I NISSAN MICRA .OD 8 LAT SERWISUJĘ W/W SAMOCHODY W TYM SERWISIE ORAZ WYKONUJĘ WSZELKIE NAPRAWY ,ŁĄCZNIE Z REMONTAMI W RAMACH AC. 0D 1998 R. SERWISOWAŁEM TAKŻE MOJE POPRZEDNIE AUTA TJ. FIAT UNO, GOLF, TOYOTA COROLLA. Z USŁUG SERWISU JESTEM BARDZO ZADOWOLONY. SERWIS GWARANTUJE RZETELNOŚĆ, JAKOŚĆ,...",
Zdzisław s., TOYOTA ANENSIS, NISSAN MICRA
"Bardzo dobra naprawa skrzyni biegów. Świetny warsztat. Polecam! Polecam! Polecam! ",
dawcor, Opel Corsa C
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Dąbrowie Górniczej: od 650,00 PLN do 833,33 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...