"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek
"Facet jest uczciwy i ma naprawdę DUŻE pojęcie o mechanice samochodowej , a co bardzo ważne robi to szybko i za dobre pieniądze....Gorąco polecam !!!",
T.M, Citroen Peugeot Mercedes
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Polecam bardzo ten serwis, serwisuje tam swojego peugeota 406,ojciec swoja fieste i teraz żona swoje clio.Polecam,obsługa miła i fachowo potrafią zrobić co należy.Polecam. Szybko i na temat.Polecam i pozdrawiam",
skodi, peugeot 406
"Serdecznie polecam ten zakład. Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Zaoszczędziłam dużo pieniędzy, bo w poprzednim warsztacie chcieli mi cały silnik wymieniać, a to była drobnostka za 120 zł. Gorąco polecam. ",
Diana, Ford focus
"Dobry warsztat, można dogadać się co do ceny, wcześniej wycena przed robocizną, doradzą odnośnie wyboru części, jakość wykonania jest dobra i w terminie, już kilka razy zostawiałem dwa auta i wszystkie naprawy wykonano jak się należy i niebawem znowu udam się do Pana Potockiego.",
mar, VW Polo
"Szybko sprawnie i bez zbędnych kosztów.
Bezbłędna diagnostyka i wymiana tylko tych podzespołów, które wymienić trzeba.",
pear, KIA Rio (model 2005)
"Polecam ten serwis wszystkim tym, którzy sparzyli się na partaczach i panach mietkach, którzy uczą się na naszych samochodach. Zawsze miło, przyjemnie, kontakt dobry, ceny przystępne, czy to problemy z elektroniką, czy z mechaniką, panowie zupełnie radzą sobie ze wszystkim. Na miejscu laweta, zawsze służą pomocą w miarę możliwości.",
mega zadowolony, Laguna
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Polecam jako jedyni skutecznie zdiagnozowali mi auto i usunęli usterkę Jaguar XF 4.2sc",
Maciek Wawa , Jaguar XF 4.2 SC
"Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat, naprawy wykonywane solidnie, rzetelnie i uczciwie. Odbiłem się od wielu mechaników "wymieniaczy". Tutaj chłopaki naprawdę mają pojęcie co robią. Kontakt z klientem oraz ceny usług na bardzo pozytywnym poziomie. Polecam każdemu kto chce zaoszczędzić czas i nerwy na diagnozie i naprawie swojego...",
Arek., Mercedes Benz
"Doskonały warsztat do napraw aut dla osób co się nie znają na autach,co można powiedzieć jestem informowany o kosztach napraw przed naprawa oraz jak się pojawia komplikacje to jestem pytany i informowany na bieżąco o wszystkim podczas napraw.Wszystko co można powiedzieć ze to najlepszy mechanik jakiego znam oraz pomaga.Nie próbuje w ogóle ludzi...",
GoLfY3003, Audi A8
"Klient bezpodstawnie napisał o fakcie nie uznania gwarancji, ponieważ nie zgłosił się celem wyjaśnienia problemu. Nasz serwis jest szanującym się serwisem i nie zdarza się aby klient, który nas opuszcza był niezadowolony. Zawsze i w każdym przypadku dążymy do wykonania usługi celem zadowolenia klienta.
Klient zbyt pochopnie wyciągnął wnioski...",
Jarek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Problem polega na tym że było nalany płyn do pełna i gościu zrobił na nim trasę i coś mi się stało że nie pali na benzynie na niskich obrotach gasnie i pali tylko na gazie na benzynie nie chce zapalić. płyn pobrało cały i ten nie wiadomo gdzie jest, stan oleju pokazuje prawidłowo nie raz jest 95...
Witam mam problem z moją mazda 6 1.8 2002 benzyna wymieniłem ostatnio termostat ponieważ stary był już nie sprawny zalałem nowy płyn chłodnicy i po za grzaniu silnika włączyły się 2 wiatraki i chłodziły po jakimś czasie jeździłem normalnie temperatura w normie i zauważyłem że nie włącza mi się 1...
Podczas przyśpieszania spada temperatura. Spadek rozpoczyna się w granicach 2000 obrotów (temperatura również spada podczas jazdy pod górę). Termostat został wymieniony 2 razy. Wewnątrz grzeje się normalnie. Temperatura podczas mocnego przyśpieszania potrafi momentalnie spaść o 15 stopni.Po...
Witam posiadam Lexusa Is 200 z 99r w automacie I od pewnego czasu silnik wolno się nagrzewa I przy niskiej temperaturze gasnie poprostu samochod gasnie przy zatrzymaniu się np na skrzyżowaniu czy światłach co prawdopodobnie jest przyczyną termostat ale to tylko moje przypuszczenia .pokazuje też...