Tadex oferuje pełen zakres usług z zakresu mechaniki ogólnej, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne działanie Twojego samochodu. Specjalizujemy się w naprawach i konserwacji kluczowych układów, takich jak hamulce, skrzynie biegów, sprzęgło,...
"Dobry warsztat, można dogadać się co do ceny, wcześniej wycena przed robocizną, doradzą odnośnie wyboru części, jakość wykonania jest dobra i w terminie, już kilka razy zostawiałem dwa auta i wszystkie naprawy wykonano jak się należy i niebawem znowu udam się do Pana Potockiego.",
mar, VW Polo
"Wczoraj odstawiłem samochód do naprawy, Fachowa diagnoza i szybka, solidna naprawa. Serwisuje samochód w tej firmie 6 lat i za każdym razem wszystko było OK. Polecam, sprawdzona i rzetelna firma.",
Slawek, Ford Focus
"Jestem kobietą która nie ma pojęcia o mechanice i tam zostawiam zawsze auto i naprawa jest ok, miło szybko i pożadnie Polecam",
anka
"Klient bezpodstawnie napisał o fakcie nie uznania gwarancji, ponieważ nie zgłosił się celem wyjaśnienia problemu. Nasz serwis jest szanującym się serwisem i nie zdarza się aby klient, który nas opuszcza był niezadowolony. Zawsze i w każdym przypadku dążymy do wykonania usługi celem zadowolenia klienta.
Klient zbyt pochopnie wyciągnął wnioski...",
Jarek
"Wszystko OK, jesteśmy zadowoleni z serwisowania naszego auta.",
Rafaell3
"Polecam wszystkim ten serwis jest szybko tanio i bardzo miła obsługa
",
Szczepan
"Polecam jako jedyni skutecznie zdiagnozowali mi auto i usunęli usterkę Jaguar XF 4.2sc",
Maciek Wawa , Jaguar XF 4.2 SC
"Fachowiec na poziomie. Człowiek z pasją,wie co robi. Zna się na rzeczy.Serwisowałem nie jedno auto i nigdy się nie zawiodłem.Przystępne ceny . Polecam z czystym sumieniem.",
maro-j, Volkswagen Golf
"Jeśli mam oddać w opiekę swoje auto, to tylko mechanikom z Waszego warsztatu!:)
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, praca z pasją!
",
Anna, Seat Ibiza 2010
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Panowie zajmują się ogumieniem. Wymiana ogumienia - szybko, konkretnie i solidnie. Można polecić bez zawahania. W cenie szybka wymiana, wyważenie, wymiana na nowe wentyle i opakowania w nowych workach !",
paczek, Skoda Fabia
"Ja moge wszystkim polecić ten warsztat nigdy sie nie zawiodlem maja dobrze wyposazony warsztat nawet urzadzenie do sprawdzania alternatotow sprawdzili mi ostatnio na miejscu przy mnie .wlasciciel spoko gosc troche zabiegany ale ma pojecie dobrego maja tez elektryka starszy gosc ale kumaty i dokladny fajnie bo wszystko mozna zrobic w jednym...",
Piotr, leon,mazda 6,trafic
"WITAM WSZYSTKICH NAPRAWIAJĄ SAMOCHODY PRAWIE ZAWSZE W TYM SAMYM DNIU, ZAWSZE DZWONIĄ I PODAJĄ KOSZT NAPRAWY,NIE NAPRAWIAJĄ BEZ KONSULTACJI Z KLIENTEM A TO BARDZO WAŻNE,STALI KLIENCJI SĄ DLA NICH BARDZO WAŻNI!!! KIEDYŚ ZOSTAL PO PRACY W SOBOTĘ
ZARÓWNO BIURO JAK I MECHANIK ŻEBYM MÓGŁ WYJECHAĆ W TRASĘ. NIE MUSIELI NIE ZAPŁACIŁEM ZA TO NIC...",
ZBYSZEK, OPEL
"Takich Fachowców wszystkim życzę profesjonalny, dokładny, znajdzie każdą usterkę bez wymieniania połowy auta po drodze. Pan Marcin jest konkretny i rzeczowy i przede wszystkim nie naciąga ludzi. ",
Dagmara, Toyota Auris
"Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Wygląd warsztatu pozostawia wiele do życzenia ale obsługa profesjonalna.",
rupes
"usługa wykonana w terminie szybko sprawnie i niedrogo polecam.",
Marcin, skoda pick up
Zajmujemy się: - klimatyzacją - kompleksową naprawą i diagnostyką układów klimatyzacji, - mechaniką pojazdową, - diagnostyką komputerową, - ustawianiem zbieżności, - układami wydechowymi. Zapraszamy do naszego...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...