Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Na rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy z powodzeniem już od 2002 roku realizując od samego początku działalności najistotniejszy dla nas cel, którym jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi naszych Klientów. Dzięki wyjątkowemu,...
"Polecam naprawy aut w tym warsztacie samochodowy,obsługa bardzo miła,wykonanie naprawy w możliwym czasie,cena naprawy satysfakcjonująca.",
Jakubowski Piotr, Opel Corsa 1.2
"Szczerze polecam, naprawiam w tym warsztacie auta juz od 5lat, super podejscie do klienta, mila obsluga, duzy wybor czesci, taniej niz w sklepie, naprawde nie ma sie do czego przyczepic.",
Waldemar, Passat B6
"Profesjonalne podejście , fachowiec w swojej dziedzinie. Diagnoza trafiona gdzie inni nie mieli pojęcia co się dzieje w aucie. Cena i czas adekwatne do usługi. Polecam z całego serca. ",
Emilia, Opel Astra
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Auto Serwis Gędek s.c. Zbigniew i Michał Gędek
kard. Stefana Wyszyńskiego 160, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00 Sobota 8.00 - 14.00 Serdecznie Zapraszamy
"szybka i tania wymiana sprzęgła polecam dobry mechanik ",
marcin, vw passat
"Bardzo dobry mechanik, mówiąc krótko robi wrażenie!!",
MrKrycha
"Najlepszy mechanik w mieście!!!!!! mega profesjonalna obsługa, ogromna wiedza specjalistyczna, dobra cena co jest najważniejsze! Polecam szczerze!!!!",
kardus, VW SHARAN
"Wymiana sprzęgła. Przyzwoita cena, dobra jakość, błyskawiczna naprawa. Super warsztat. Polecam, będę wracać.",
Jakub jedrzejczyk , Audi A3
"Witam
Jestem bardzo zadowolona z warsztatu ceny niskie terminowy naprawdę polecam ",
Aga, Alfa 156
"Polecam szczerze! Obsługa super! Panowie naprawiają i robią nawet więcej niż potrzeba w tej samej cenie! Doradzają i podpowiadają, co powinno być w szybkim czasie zrobione. Warsztat jest ładny, czysty, profesjonalny! Szef uśmiechnięty i bardzo sympatyczny! ",
Dorota, Toyota
"Auto zrobione na oryginalnych częściach! Dostałem auto zastępcze na czas naprawy, nie musiałem nic płacić i naprawdę fajna obsługa! Polecam",
Moby, Peugeot 407
"Naprawa przebiegla zgodnie z ocena mechanikow. Jestem zadowolony .Bylo szybko ,tanio i dobrze.Gratuluje i polecam.",
Marian, mercedes c klase disel 2,0
"Wymieniałem sprzęgło w swoim mondeo. Byłem pod wrażeniem jak dobrze może wyglądać nieautoryzowany serwis. Nie jedno aso nie dorasta im do pięt w gorzowie. Ceny umiarkowane, drożej niż u garażowców ale dużo taniej niż w aso.",
Andrzej
"super sprawna wymiana opon, miałam problem z drganiem na kierownicy i udało się Panom w końcu naprawić tę usterkę.
Koła wyczyszczone, cena okazała się jestem miłym zaskoczeniem. Co ważne podczas wymiany opon można napić się pysznej kawy w bardzo fajnej poczekalni.
polecam",
Sylwia
"Chyba jedyny taki warsztat w Gorzowie i okolicy. Nie sądziłam, że taki znajdę. Profesjonalizm, konkrety, uśmiechnięta obsługa, szybko postawiona diagnoza oraz szybka i sprawna naprawa. Ceny odpowiednie do wykonanej usługi. ZDECYDOWANIE KAŻDEMU POLECAM !! Od dziś to mój warsztat i nie wyobrażam sobie pojechać z moim autem gdzie indziej. ",
Magdalena, Audi A4
"Bardzo sprawna i profesjonalna naprawa zawieszenia, dodatkowo bardzo dobry kontakt z mechanikiem. ",
Grzegorz, Kia Sortage
Koszt wykonania usługi wymiana sprzęgła: od 310,00 PLN do 860,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...