"Co prawda usługa nabicia klimatyzacji nie została wykonana ponieważ mój kompresor klimatyzacji powoli kończy żywot i pan od razu powiedział że nie opłaca się nabijać układu a co za tym idzie nie wiem kto co nabił przede mną za co pełen szacunek bo nie jest z tych którzy naciągają tylko na kasę . Gorąco polecam ten warsztat! ",
Morfolog, Volkswagen Touran 2.0 tdi 2008
Wieloletnie doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej pojazdów osobowych, dostawczych oraz cieżarówych jak również pojazdów użytkowych. Wykonujemy wszelkie naprawy mechaniczne , elektromechaniczne jak również z zakresu lakiernictwa /...
Witam zajmujemy się autami marki porshe , BMW, mercedes i audi. Oraz blacharstwem i lakiernictwem samochodowym
"czasowo trochę lipa ale kawał dobrej roboty. warsztacik niepozorny za to konkretny usługowo i doradztwo idealne bez naciągania ,że wszystko trzeba zrobić. Gorąco polecam Pana Adriana",
Ewa Mikulska, mitsubishi colt
"Szybko,sprawnie.Warsztat godny polecenia!!!",
Robert-Zafira
"jestem zadowolony z naprawy mojej skodziny u Pana Kasperka,w sumie już 2 rok oprocz drobiazgów i jednej solidnej naprawy , nie ma potrzeby zaglądania na warsztat.szwagier, koledzy są zadowoleni,nawiązując do opinii Pana "niezadowolonego" to bzdura, młoda kadra bystre chłopaki....a ilość aut na placu mówi sama za siebie...nie ma gdzie kija...",
OLczak skoda metalic, skoda octavia