Warsztat samochodow w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy kompleksowy serwis dla każdego kierowcy, ze szczególnym uwzględnieniem naszego doświadczenia w obsłudze marki Toyota. W naszym zakresie znajduje się diagnostyka komputerowa, wymiana opon...
"Szybka i profesjonalna naprawa autka. Bardzo dobre ceny części zamiennych. Warsztat z prawdziwego zdarzenia :) Szybka diagnoza, zamówienie części, wymiana i auto jak nowe :) Polecam wszystkim",
Tomek, Ford Mondeo MK3 2.0 Benzyna Kombi
"Szybko,profesjonalnie i nie drogo. Wymiana wszystkich filtrów i oleju. Oraz przegląd samochodu. ",
Mirosław Naglacki , Mini cooper S 2005 ,1,6 benzyna 170hp
"Co prawda usługa nabicia klimatyzacji nie została wykonana ponieważ mój kompresor klimatyzacji powoli kończy żywot i pan od razu powiedział że nie opłaca się nabijać układu a co za tym idzie nie wiem kto co nabił przede mną za co pełen szacunek bo nie jest z tych którzy naciągają tylko na kasę . Gorąco polecam ten warsztat! ",
Morfolog, Volkswagen Touran 2.0 tdi 2008
Baryła Jarosław mechanika, elektromechanika, pomoc drogowa
Gwiaździsta 24, Osiedle Słoneczne, Gorzów Wielkopolski
"Przesympatyczni panowie, uczynni i przede wszystkim fachowcy, pierwszy kontakt "z marszu" i bardzo pozytywnie jestem nastawiony do tej firmy. Tak trzymać! ",
Yogi, Lancia
"Urodzony fachowiec, miła obsługa i bardzo dobry kontakt osobisty i telefoniczny, terminowość a do tego cena usług na rewelacyjnym i nie rujnującym budżetu poziomie. (Jest takie powiedzenie: jak Cię stać na zakup Mercedesa i po dziesięciu latach dalej nim jeździsz to naprawdę Cię na niego stać. Z tym warsztacie stać Cię na pewno) Gorąco polecam",
Paweł Jop, Mercedes S211
Zajmujemy się mechaniką pojazdową aut wszystkich marek. Każdą naprawę wykonujemy fachowo i możliwie szybko. Konsultujemy z klientem każdy etap naprawy. Warsztat został otwarty niedawno, dlatego zależy nam na zdobyciu dobrej opinii i grona...
Jesteśmy firmą działającą w od ponad 20 lat . Posiadamy duże doświadcze w naprawach samochodów osobowych i dostawczych.
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
"Miła, fachowa obsługa, terminowo i doradzą. Polecam.",
Barbara, Citroen
"Polecam szczerze! Obsługa super! Panowie naprawiają i robią nawet więcej niż potrzeba w tej samej cenie! Doradzają i podpowiadają, co powinno być w szybkim czasie zrobione. Warsztat jest ładny, czysty, profesjonalny! Szef uśmiechnięty i bardzo sympatyczny! ",
Dorota, Toyota
"Szybko,sprawnie,skutecznie.Wymiana filtrów i oleju-pozytyw. Polecam jak najbardziej. Bardzo miła obsługa.Mechanik znaleziony napewno nie zmienię.",
Edyta, Hyundai i30
"Wszystko ok, Polecam wszystkim użytkownikom Aut, obsługa na najwyższym poziomie, ceny niewygórowane, diagnostyka profesjonalna.
Wszystkim POLECAM ",
Aga, Nissan
"Bardzo dobry mechanik, mówiąc krótko robi wrażenie!!",
MrKrycha
"Nie jestem zadowolony z usług warsztatu. Długi czas naprawy, słaby kontakt, zła naprawa.",
Jacek, Opel
POLOAR SERWIS to nowoczesny warsztat samochodowy specjalizujący się w kompleksowej obsłudze mechanicznej oraz elektrycznej pojazdów. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług dla samochodów z silnikami diesla, aut hybrydowych, a także zaawansowane...
"Po stłuczce auto zostało naprawione profesjonalnie,szybko,uczciwie jestem bardzo zadowolona mila obsługa godna polecenia",
Dorota, Opel corsa
"Duży pozytyw dla tego warsztatu,pełen serwis auta razem z podpięciem pod komputer,w moment zdiagnozowana usterka-przyczyna braku mocy.Naprawione ekspresowo w ten sam dzien.",
Szumko, Vw Golf VII
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę